Hotel Paradise 7: Łucja pogodziła się z innymi uczestnikami? Jej odpowiedź jest dość wymowna

i

Autor: TVN Hotel Paradise 7: Łucja pogodziła się z innymi uczestnikami? Jej odpowiedź jest dość wymowna

Programy randkowe

Hotel Paradise 7: Łucja pogodziła się z innymi uczestnikami? Jej odpowiedź jest dość wymowna

2023-10-23 20:33

Łucja Janik to zdecydowanie najbardziej lubiana (tuż obok Oliwii) uczestniczka “Hotelu Paradise 7”. Dziewczyna padła ofiarą obrzydliwego hejtu ze strony innych uczestników, przez co aż dwukrotnie pożegnała się z programem. Widzowie okazywali jej jednak wsparcie i robią to nadal, licząc, że wróci na finał i na złość innym wygra tę edycję. Dziewczyna pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami i ostatnio urządziła krótkie Q&A, w którym odpowiedziała m.in. na pytanie, czy ktokolwiek przeprosił ją za swoje zachowanie w programie.

Nawet jeśli Łucja nie wróci na finał, i tak jest wielką wygraną “Hotelu Paradise 7”. Ta edycja okazała się wyjątkowo polaryzująca i wzbudziła szereg kontrowersji. Doszło nawet do tego, że widzowie zaczęli zgłaszać produkcję do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, a wszystko przez dosłowne gnębienie Łucji Janik.

I choć emisja HP7 wciąż trwa, nagrania skończyły się już dawno temu, zatem uczestnicy mieli czas i okazję do tego, by zreflektować się i przeprosić za swoje skandaliczne zachowanie. Czy to uczynili? Owszem, ale oczywiście nie wszyscy.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – szykuje się wielki powrót znienawidzonej uczestniczki? Weszłaby akurat na finał

Hotel Paradise 7 – Łucja o obecnych relacjach z pozostałymi uczestnikami. Kto ją przeprosił?

Na pytanie, czy ktoś pokusił się o choćby krótkie “przepraszam” Łucja odpowiedziała twierdząco. Zaznaczyła jednak wyraźnie, że były to jedynie wybrane osoby, a dla pozostałych wciąż jest wrogiem publicznym numer jeden i przyczyną ich (rzekomo niezasłużonej) niesławy.

Tak. Oczywiście dla niektórych ciągle jestem powodem, przez który spadł na nich hejt (nie przez ich zachowanie, ale przeze mnie) – napisała z przekąsem na Instagramie.

Niestety szczegóły związane z tożsamością tych osób Łucja zostawiła dla siebie. Nie wiemy zatem, kto ją przeprosił, ale z innych jej wypowiedzi śmiało możemy wywnioskować, że z pewnością nie był to główny sprawca całego zamieszania i naczelny złoczyńca “Hotelu Paradise 7”, czyli Roch (podkreślamy jednak, że są to wyłącznie spekulacje, a nie potwierdzone info).

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM