Tego nikt się nie spodziewał

Hotel Paradise 7: widzowie zalali się łzami. “Najsmutniejszy odcinek ever”

2023-10-19 19:24

Jak widać “Hotel Paradise 7” potrafi wzbudzać w widzach też pozytywne emocje. Tzn. może nie do końca pozytywne, ale wreszcie nie mówimy tu o zbiorowym gniewie czy poirytowaniu, a autentycznym wzruszeniu. Odejście Mallu mocno bowiem wstrząsnęło odbiorcami.

Mallu tj. Karolina Majewska, zszokowała wszystkich i strzaskała serce Marvina odchodząc z “Hotelu Paradise 7”. W ostatnim odcinku uczestniczka, która była w tej edycji od samego początku i tworzyła jedyną stałą parę, postanowiła pożegnać się z show. Przy pożegnaniu polały się łzy i padło wiele bolesnych, acz prawdziwych słów – jej relacja z Marvinem wcale nie układała się idealnie i dziewczyna postanowiła odetchnąć i pobyć przez jakiś czas sama ze sobą.

Chciałam wam powiedzieć, że ja się z wami żegnam i odchodzę. (…) Odwagą było przyjście tu ami mówiliście, moja relacja z Marvinem była burzliwa i to już naprawdę było bolesne, odwagą było zakochać się, ale odwagą jest też przyznać się do swoich słabości, a moją słabością była niestety długa cisza z Marvinem i kłótnie. Chciałabym jednak już odetchnąć i móc wyczekiwać na niego, ze swoim serduchem, w realnym życiu – powiedziała.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – widzowie linczują Klaudię El Dursi. Wypominają jej przeszłość

Hotel Paradise 7 – Mallu odchodzi, a widzowie płaczą przed telewizorami

Mallu wyznała Marvinowi miłość, ale jej decyzja pozostała niezmienna. Łzami zalali się też inni uczestnicy – szczególnie Krzysiek – a także widzowie.

- Płakałam na tym odcinku jak nie wiem 😢😢 mam nadzieję, że po końcu sezonu zobaczę ich wspólne zdjęcia razem

- Krzysztof wielu widzów przed telewizorami płakało razem z wami

- Boże przepłakałam cały odcinek... Moja ulubiona para

-  Najsmutniejszy odcinek ever 😢 aż łezka mi popłynęła bo to była moja ulubiona para która zasługiwała na wygraną

… piszą internauci.

Wielu komentujących pisze, że Mallu była ich zdaniem, tuż obok Łucji i Oliwii, najbardziej wartościową uczestniczką “Hotelu Paradise 7” i zasługiwała na wygraną. Niektórzy są jednak zdania, że dziewczyna podjęła właściwą decyzję, gdyż bardziej niż programu randkowego, potrzebuje terapii, by poukładać sobie w głowie pewne nieprzepracowane sprawy.

Piszę to bez jakiejkolwiek złośliwości, wybierz się do psychologa dla własnego zdrowia..a co do ust komentujacy mają rację, czasem mniej znaczy lepiej, jesteś młodziutka i zycie przed Tb w radości a nie w ciągłym nieszczęściu i niezadowolenia, docen Marwina bo to gatunek juz wymarły...powodzenia

… czytamy w jednym z licznych komentarzy.

Hotel Paradise 7 – Marvin i Mallu są razem po programie?

Na to pytanie nie otrzymaliśmy dotąd jasnej odpowiedzi (uczestnicy mają w końcu zakaz ujawniania takich informacji do czasu zakończenia emisji). Mallu zapytana przez jednego z internautów, czy jest obecnie szczęśliwa, odparła bez ogródek, że nie.

Nie jestem. Otwarcie mogę o tym powiedzieć. Ale nie oznacza to, że nie chce nic z tym zmienić. Staram się każdego dnia polepszyć sobie swoje życie i znajdować więcej pozytywów, które dają mi uśmiech – napisała na Instagramie.

A jak relację Mallu i Marvina oceniają inni uczestnicy? Głos zabrała m.in. Oliwia, która przyznała, że w programie bardzo im kibicowała, ale oglądając teraz odcinki dochodzi do wniosku, że Mallu i Marvin to dwa zupełnie różne światy. Czy zakochani znajdą jednak drogę powrotną do siebie i jakoś ułożą swoją relację? Czas pokaże.

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM