Hotel Paradise 7: Mallu odeszła z programu. Co zrobi Marvin?

i

Autor: Player.pl

telewizja

Hotel Paradise 7: Mallu odeszła z programu. Co zrobi Marvin?

2023-10-19 14:13

Najpierw go w sobie rozkochała, a potem odeszła z randkowego show, zostawiając w nim chłopaka samego. W ostatnim odcinku Hotelu Paradise 7 Mallu doprowadziła do sytuacji, jakiej jeszcze nie było. Na własne życzenie opuściła rajską wyspę, zostawiając tym samym Marvina, z którym tworzyła parę na pastwę losu. Co teraz zrobi chłopak?

Hotel Paradise 7: Marvin rzucony na pastwę losu

Nie tak miały wyglądać nowe odcinki Hotelu Paradise 7. Widzowie liczyli na to, że Marvin i Mallu dotrą do finału i stworzą szczęśliwy związek. Sporo oglądających miało też nadzieję, że para wygra program i główną nagrodę. Tak się jednak nie stanie. W ostatnim odcinku Hotelu Paradise 7 Mallu ogłosiła, że odchodzi z programu na własne życzenie. Wcześniej nie poinformowała o tym Marvina, który był bardzo mocno zaskoczony takim obrotem spraw i nie krył łez. Nieco wcześniej wyznał dziewczynie, że ją kocha. Chłopak musiał mieć niezły mętlik w głowie. Odejście Mallu na pewno było dla niego szokiem, a teraz stoi przed nim decyzja - czy odejść z programu za dziewczyną, którą kocha, czy może jednak w jakiś sposób dotrwać do finału. Widzowie w komentarzach mają dla niego radę.

KUBA URBAŃSKI - PLAYBOYS | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: co powinien zrobić Marvin?

Marvin od widzów Hotelu Paradise 7 otrzymał w komentarzach solidne wsparcie. Wszyscy mocno współczują chłopakowi wystawienia go na ostatniej prostej, nawet, jeśli Mallu mówi, że będzie na niego czekała w Polsce. Jeszcze kilka odcinków temu sporo oglądających twierdziło, że Marvin powinien zostawić Mallu, bo ta mocno oddziałuje na niego psychicznie i okręca go wokół palca. Czego teraz możemy spodziewać się po Marvinie? Widzowie mają już swoją teorię.

Odeszła i co teraz ten Marvin zrobi ? Stworzy relacje niby z kim , jak dla mnie to tez powinien odejść.

Ona jest niezrównoważona psychicznie? Ma problemy emocjonalne? Czy jest to zrobione pod Rosia? Marvin odejdzie za tydzień i dołączy do młodej i zoabczymy czy będą razem.

Czy Marvin powinen również wyjść za nią? Nie, i mam nadzieję że nie odpadł na rajskim, bo te dni bez Mallu, by mu pokazały czy naprawdę jest to zauroczenie (według niego miłość) czy przyzwyczajenie....

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Jak decyzję podejmie teraz Marvin? Czy zakochany chłopak pogna do Polski za Mallu? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach Hotelu Paradise 7. Te można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.