Hotel Paradise 7: Marvin ostro o udziale w programie. Już się nie będą tak głupio tłumaczyć?

i

Autor: TVN Hotel Paradise 7: Marvin ostro o udziale w programie. Już się nie będą tak głupio tłumaczyć?

Programy telewizyjne

Hotel Paradise 7: Marvin ostro o udziale w programie. Już się nie będą tak głupio tłumaczyć?

2023-11-02 18:13

Wielu uczestników telewizyjnych programów – zarówno tych pokroju “Hotelu Paradise” i “Love Island”, jak i “Top Model” i jemu podobnych – zasłania się montażem. Swoje niewłaściwe, tudzież skandaliczne zachowania tłumaczą ingerencją producentów, którzy wyrywają ich wypowiedzi i zachowania z kontekstu, kreując często na osoby bardziej kontrowersyjne, niż są w rzeczywistości. Marvin z “Hotelu Paradise 7” pokusił się o komentarz w tej sprawie i… ukrócił tego typu wymówki.

“Hotel Paradise 7” nie ma najlepszej renomy. Wielu uczestników, z Rochem i Kori na czele, jest krytykowanych, a czasem wręcz gnojonych w sieci. Niektórzy widzowie, pamiętając dramy i tłumaczenia uczestników innych edycji, bije jednak na alarm, że to, co widzimy na ekranie jest nie tylko zaledwie urywkiem rzeczywistości, ale także skrzętnie zmontowanym materiałem, który może tę rzeczywistość zakłamywać. Marvin jest jednak nieco innego zdania – z jego wypowiedzi wynika, że to nie montaż czyni z Ciebie antagonistę, a wyłącznie twoje zachowanie.

CZYTAJ TAKŻE: Największe skandale w polskich programach rozrywkowych. O tym huczał cały kraj

Hotel Paradise 7 – Marvin o montażu programu. To nie on stanowi problem?

Podczas instagramowrgo Q&A Marvin otrzymał pytanie, co sądzi o montażu względem jego osoby – przedstawiono go w odpowiednim świetle? Były uczestnik “Hotelu Paradise 7” odparł bez ogródek, że w jego ocenie nie ma czegoś takiego jak zły czy dobry montaż. To zachowanie mieszkańców willi liczy się najbardziej, nie ingerencja producentów.

Nie ma czegoś takiego jak dobry czy zły montaż. To my dostarczamy siebie kamerom, montaż jedynie polega na wyselekcjonowaniu ważniejszych scen. Chyba, że ktoś miał sobowtóra lub amnezję – napisał ostro.

Czyżby Marvin pił tutaj do wszystkich uczestników reality shows i im podobnych, którzy w ten sposób tłumaczyli swoje skandaliczne zachowanie? Tego nie wiemy, ale można odnieść takie wrażenie.

Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 6
"Dziewczyna nie jest naklejką, która zawsze musi się do kogoś kleić"
VOX: sonda damsko męska