Hotel Paradise 7.

i

Autor: screen z Instagram/@tvn.7 Hotel Paradise nie wróci na wiosnę do TVN 7?

Hotel Paradise 7. nie zostanie wyemitowany wiosną? Złe wiadomości dla fanów programu

2022-12-16 15:56

Wciąż opadają emocje po szóstej edycji randkowego show TVN 7. Fani Hotelu Paradise na kolejny sezon będą jednak musieli sporo poczekać. Choć stacja zapowiedziała już, że będzie kręcić następną edycję, to nie zobaczymy jej w wiosennej ramówce. Dlaczego?

Kiedy Hotel Paradise 7?

Siódmą edycję Hotelu Paradise tradycyjnie już poprowadzi Klaudia El Dursi. Tradycyjnie już będzie kręcona w innej niż do tej pory lokalizacji. Tym razem producenci postawią na słoneczną Kolumbię. Wcześniej uczestnicy mieszkali w willach wynajętych na Bali, w Zanzibarze oraz w Panamie. Choć przed telewizorami program gromadzi kilkaset tysięcy widzów, to oglądalność 6. sezonu jest wyraźnie niższa niż choćby 4. edycji o ponad 100 tys i wyniosła średnio 403 tysięcy widzów. Program oglądać można również w serwisie player.pl.

CZYTAJ TAKŻE: Anastazja i Dave są PARĄ?! Uczestnicy Hotel Paradise 6. na romantycznej randce

Zazwyczaj ekipa programu kręciła jednocześnie dwie edycje podczas jednego wyjazdu i w tej samej lokalizacji, które później emitowane były kolejno w wiosennej i jesiennej ramówce. Finał 6. sezonu obejrzeliśmy 18 listopada. I wszystko wskazuje na to, że na kolejny sezon będziemy musieli czekać aż do następnej jesieni. Dlaczego Hotel Paradise nie znalazł się w wiosennej ramówce? Stacja stawia na zupełnie nowy format. Program o roboczym tytule "Prawdziwa miłość" ma być również randkowym show, w którym pary będą poddawane testom wykrywaczem kłamstw. W tej chwili trwają castingi.

O Choinka VOX FM! Magda rozpakowuje swój prezent
Sonda
Czy oglądasz Hotel Paradise?