Dave Hotel Paradise 6.

i

Autor: screen z Instagram/@dave.andro

Anastazja i Dave są PARĄ?! Uczestnicy Hotel Paradise 6. na romantycznej randce

2022-12-13 12:47

Choć finał Hotelu Paradise już dawno za nami, to uczestnicy wciąż podkręcają emocje swoich fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą ich miłosne losy. Czy po zakończeniu programu stworzyła się zupełnie nowa para? Anastazja i Dave wrzucili wymowne zdjęcia...

Hotel Paradise 6. pary po programie

Fani programu są zgodni, że historia burzliwego uczucia Angeliki i Dave była jedną z najgorętszych spośród wszystkich edycji. Słynne "działanie w szafie" było nieodłącznym żartem towarzyszącym tej dwójce przez praktycznie całą edycję. Ku zaskoczeniu widzów ta relacja nie przetrwała po programie. Po zakończeniu emisji Angelika i Dave ogłosili, że właściwie zaczęło się między psuć już podczas powrotu do Polski i ich związek rozpadł się niedługo po przylocie z Panamy.

Z kolei Anastazja na samym początku związała się z Igorem i po tym jak opuścił on program długo nie mogła otworzyć się na nową relację. Mimo wielu starań i podejść ze strny Dawida, dziewczyna w Hotelu nie chciała dać mu szansy na nic większego. Po zakończeniu emisji programu Dawid sugerował w jednym z wywiadów, że ta relacja ma szansę rozwinąć się w kraju, jednak ostatnio temat ucichł.

CZYTAJ TAKŻE: Zwycięzcy Love Island 6. ogłaszają rozstanie! Sasha i Angelina nie są już razem

O Choinka VOX FM! Magda rozpakowuje swój prezent

Wszystko wskazuje na to, że po szóstej edycji Hotelu Paradise nikt nie pozostał w tworzonej w Panamie relacji. Za to od czasu do czasu uczestnicy wrzucają do sieci posty sugerujące, że coś jest na rzeczy. Tym razem Anastazja i Dave opublikowali w swoich relacjach na Instagramie zdjęcia, które wyglądają na bardzo romantyczną randkę.

Nie jesteś sobą kiedy jesteś głodny - skomentował żartobliwie Dave udostępniając relację Anastazji. Z kolei pod jednym z jego postów, na których pokazuje się jako model dziewczyna skomentowała "Fajne ?" na co odpisał jej "dzięki kochanie ☺️❤️". Czy tych dwoje faktycznie łączy coś więcej? A może była to tylko wyjątkowa kolacja dobrych przyjaciół? Przekonamy się niebawem!

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7. szykuje się kolejna edycja randkowego show! Kiedy emisja, casting?

Czy Anastazja i Dave są razem po Hotelu Paradise?

i

Autor: screen z Instagram/@anastazja.ap
Sonda
Czy oglądasz Hotel Paradise?