Czy Angelina i Sasha są parą? Wydali oświadczenie

i

Autor: screen z Instagram/@tanieczgwiazdami Zwycięscy Love Island 6. rozstali się

Zwycięzcy Love Island 6. ogłaszają rozstanie! Sasha i Angelina nie są już razem

2022-12-01 19:35

Z Wyspy Miłości trafili prosto do Tańca z Gwiazdami. Wiele osób spodziewało się, że razem podbiją również ten program. Niestety ta bajka właśnie dobiegła końca.

Love Island 6. Kolejna para rozstała się po programie

Wygrali Love Island 6. jednak w prawdziwym życiu tej bajki nie udało się kontynuować. Związek, który zbudowali w słonecznej Hiszpanii nie przetrwał próby czasu i odległości. Tego rozstania fani spodziewali się już od dawna. Angelina i Sasha ogłosili właśnie na Instagramie, że już nie są parą. Uczestnicy spotkali się w Sopocie by ogłosić fanom, że nie są już razem. Sasha podkreślił, że kluczową sprawą była dzieląca ich odległość. Z opublikowanego nagrania wynika, że para rozstała się w zgodzie, a decyzja była ich wspólną.

- Przecież to było od dawna pewne, było to widać i słychać od pierwszego lajva po wyjściu z willi

- No cóż, czysta formalność... To było wiadomo od dawna. Dwie strony muszą czegoś chcieć, żeby się udało i trzeba się postarać żeby to wyszło, chyba że jednej stronie nie zależy to wychodzi jak wychodzi :) 

- Wiki i Seba powinni wygrać

- to było więcej niż pewne ?

- komentują post fani.

CZYTAJ TAKŻE: Love Island 6. kolejne ROZSTANIE po programie! "Mamy zbyt trudne charaktery" finaliści wydali oświadczenie

Strefa Kibica - 1.12

To oznacza, że po szóstej edycji tylko jedna para przetrwała po finale. Związek wciąż tworzą Wiktoria i Sebastian, którzy zajęli drugie miejsce w szóstej edycji Love Island. Po programie powstała też jeszcze jedna para - Natalia i Patryk, którzy z Wyspy Miłości wychodzili w innych relacjach, jednak znaleźli wzajemne pocieszenie i wszystko wskazuje na to, że wciąż są razem.

CZYTAJ TAKŻE: Karolina Gilon podkręca plotki o związku z uczestnikiem Love Island 6? Paweł był z nią w górach

Sonda
Oglądasz Love Island. Wyspa Miłości?