To koniec związku Sary i Kamila z Love Island 6.

i

Autor: Kolaż na podstawie screenów z Instagram @loveislandwyspamilosci oraz @saraciula/Canva Najbardziej burzliwa para Love Island 6. rozstała się

Love Island 6. kolejne ROZSTANIE po programie! "Mamy zbyt trudne charaktery" finaliści wydali oświadczenie

2022-10-19 10:16

Kolejna para nie przetrwała zderzenia z prawdziwym życiem po opuszczeniu Wyspy Miłości. Choć doszli do finału Love Island 6. to niestety poza willą nie udało się budować dalej relacji stworzonej w rajskich warunkach wiecznych wakacji. Sara opublikowała oświadczenie. O co poszło?

Love Island 6. Sara i Kamil nie są już razem

To była jedna z najbardziej burzliwych relacji szóstego sezonu randkowego show Polsatu. Kilka razy prawie się rozstawali, a kłócili się praktycznie o wszystko, wliczając poczucie humoru Kamila czy słynną aferę o pobrudzone spodnie. Ich relacja była intensywnie komentowana pod zdjęciami na oficjalnym profilu Love Island na instagramie. Jeszcze w czasie emisji programu wiele osób twierdziło, że ta relacja najprawdopodobniej rozpadnie się niedługo po lądowaniu w Polsce.

Na Instagramie Sary pojawiło się oświadczenie, w którym pisze:

Chcieliśmy poinformować Was, że nie jesteśmy już w związku. Nasze drogi niestety się rozeszły. Na pewno będziemy utrzymywać kontakt, natomiast nie udało nam się stworzyć pary. Myślę, że mamy zbyt trudne charaktery i sporo nas dzieli, dlatego w wielu sytuacjach nie potrafimy się dogadać, co zresztą było widać w programie.

Z kolei Kamil napisał tylko, że nie będzie odpisywać na razie na wiadomości, bo "dziś pragnie zostać sam".

CZYTAJ TAKŻE: Weronika z Love Island 6. odpowiada na pytania o kłamstwa Kuby "wszystkiego się dowiedziałam"

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

Love Island 6. rozstania po programie

To nie pierwsze rozstanie już po zakończeniu emisji Love Island 6. Po opuszczeniu willi rozeszły się drogi Roksany i Pawła, Pauli i Patryka oraz Natalii i Daniela. Co doprowadziło do przeparowania po programie, bo aktualnie Patryk zaczyna tworzyć poza programem relację z Natalią. W parach wciąż oficjalnie pozostają Wiktoria i Sebastian, Weronika i Kuba oraz zwycięzcy Angelina i Sasha.

CZYTAJ TAKŻE: Daniel z Love Island 6. wrócił do "byłej" dziewczyny! Szykuje się podwójna randka z Wiktorią i Sebastianem?

Sara i Kamil rozstali się po Love Island

i

Autor: Screen z Instagram @saraciula

Które pary Love Island 6. są razem? Kto się z kim rozstał, a czyj związek przetrwał po wyjściu z Wyspy Miłości?

Sonda
Spodziewałeś się tego rozstania?