Kuba i Wero Love Island 6.

i

Autor: screen/Instagram @loveislandwyspamilosci Czy Kuba wytłumaczył się Wero z zarzucanych mu kłamstw?

Weronika z Love Island 6. odpowiada na pytania o kłamstwa Kuby "wszystkiego się dowiedziałam"

2022-10-11 15:13

Doszli do finału i zajęli w nim trzecie miejsce. Wero i Kuba mieli swoje wzloty i upadki, jednak z willi wyszli za rękę, zapewniając o wzajemnej miłości. Teraz zaczynają przygodę w realnym świecie. Wero już musiała odnieść się do pytań o kłamstwa Kuby.

Kontrowersyjni uczestnicy Love Island 6.

Ta edycja Love Island przejdzie do historii jako najbardziej dramatyczna. Był w niej Daniel wysyłający sygnały swojej byłej dziewczynie, kontrowersyjny Sasha znany z doświadczeniem w Top Model oraz Fame MMA czy Kuba, który zasłynął kłamstwem na temat choroby nowotworowej. I właśnie ten ostatni jeszcze długo będzie musiał tłumaczyć się z historii, które na jego temat pojawiają się w internecie.

CZYTAJ TAKŻE: "W 15 sekund uzbierał cały pakiet 24 punktów karnych" po tym jak na ekspresówce poganiał radiowóz długimi światłami [WIDEO]

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

Love Island 6. czy Kuba okłamywał Wero?

Po opuszczeniu Wyspy Miłości uczestnicy wracają do swoich domów, a przede wszystkim w końcu zalogowali się do mediów społecznościowych. Niektórzy od razu udostępnili swoim fanom okienko do zadawania pytań. Tak jak zrobiła Weronika Piątek, w willi znana jako Wero. NA Instagramie znaleźć ją można pod loginem @iamwero. Obserwujący od razu zaczęli zadawać jej pytania o kłamstwa Kuby. Między innymi o rewelacje udostępniane przez Dagmarę Szewczyk, która zarzucała uczestnikowi kłamstwa na temat wykonywanej pracy, pożyczanie od swoich kobiet pieniędzy, których nie oddawał czy choćby kłamstwa na temat temat tatuażu.

Nie dowiedziałam się niczego, czego wcześniej już nie wiedziałam. Po wyjściu z willi Kuba wszystko mi powiedział. I wiele z tych rzeczy jest kłamstwem i to są informacje wyssane z palca.

- powiedziała na swoim Instastory Wero i zapowiedziała transmisję na żywo, podczas której razem z Kubą odniosą się do zarzutów celebrytki.

CZYTAJ TAKŻE: Zwycięzcy Love Island w Tańcu z Gwiazdami! Angelina Zaichenko i Sasha Muzheiko prosto z lotniska trafili do programu

Miłość po Love Island. Wyspa Miłości. Które pary po programie uczucie połączyło na dłużej? [WSZYSTKIE EDYCJE]

Sonda
Której parze "Love Island: Wyspa miłości 6" kibicowałeś?