Hotel Paradise 7 - casting rusza już niedługo!

i

Autor: screen z Instagram/@hotelparadise.tvn7 Kiedy emisja Hotel Paradise 7?

Hotel Paradise 7. szykuje się kolejna edycja randkowego show! Kiedy emisja, casting?

2022-11-24 15:07

Emocje po szóstej edycji randkowego show TVN7 jeszcze nie opadły, a producenci już zapowiadają kolejny sezon. Fani Hotelu Paradise mogą być pewni, że szykuje się siódma odsłona ich ulubionego programu. Kiedy emisja i jak można się zgłosić na casting?

Hotel Paradise 7. - emisja w 2023 roku

Bali, Zanzibar i Panama - to scenerie dotychczasowych sześciu sezonów randkowego show TVN7. Ostatni sezon zakończył się tuż przed rozpoczęciem Mundialu w Katarze, ale emocje po programie wciąż są żywe u jego fanów. Przede wszystkim zastanawiają się oni które z par pozostały w relacjach po zakończeniu nagrań do programu i czy już po opuszczeniu Panamy nie utworzyły się jakieś nowe związki. Udział w programie typu Hotel Paradise to dla uczestników szansa na ogromną zmianę w życiu. Bardzo często jeszcze w trakcie emisji zdobywają oni mnóstwo followersów na Instagramie, dzięki czemu ich kariera w social mediach nabiera tempa.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. które pary przetrwały po programie? Uczestnicy zdradzają kto jest z kim

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

Fani programu mogą otwierać szampana, bo szykuje się kolejna edycja. Jak czytamy w serwisie "Wirtualne Media" TVN7 i Golden Media rozpoczęły przygotowania do castingów. Te odbędą się już niebawem, a realizacja programu rozpocznie się na początku kolejnego roku. Warto śledzić oficjalne konto Hotelu Paradise na Instagramie, bo tam zazwyczaj pojawia się informacja o tym, że casting się rozpoczął oraz jak wziąć w nim udział. Program na antenę TVN7 ma trafić już wiosną 2023.

CZYTAJ TAKŻE: Karolina Gilon podkręca plotki o związku z uczestnikiem Love Island 6? Paweł był z nią w górach