Hotel Paradise 7: widzowie wściekli po odejściu Mallu. Miejmy nadzieję, że prosto na terapię

i

Autor: Player.pl

telewizja

Hotel Paradise 7: obserwatorzy wbili Mallu mocną szpilę! "Zachowujesz się jak stara baba"

2023-11-21 12:43

Karolina Mallu z Hotelu Paradise 7 nie ma ostatnio dobrej passy. Już w czasie trwania programu wylewało się na nią wiadro pomyj. Po zakończeniu show się to jednak nie skończyło. Negatywnie mówią o niej niektórzy uczestnicy. A ostatnio oberwało się jej natomiast od obserwatorów na Instagramie. Mocno w nią uderzyli.

Hotel Paradise 7: Mallu z mocnym pociskiem ze strony obserwatorów

Karolina Mallu na długo zapadnie w pamięci widzów Hotelu Paradise 7. Chociażby za sprawą tego, że z programu odeszła na własne życzenie, a nie w związku wyeliminowaniem przez pozostałych uczestników. Niedługo po niej program opuścił Marvin, który tworzył z nią parę w show. Ten jednak nie zrobił już tego samodzielnie, a w związku z eliminacją. I choć opuszczenie rajskiej wyspy przez tę dwójkę miało sprawić, że w ich życiu rozkwitnie miłość i wszystko skończy się happy endem - stało się inaczej. Obecnie Marvin i Mallu nie są już parą. Oboje jednak dość aktywnie udzielają się w sieci. Marvin jakiś czas temu podzielił się np. ze swoimi obserwatorami wspólnymi działaniami z Patrykiem. Mallu dość chętnie pokazuje natomiast swoje życie. Co jakiś czas fani mogą zadawać też jej pytania. Ostatnio podczas takiej sesji Q&A Karolinie mocno się oberwało.

BLANKA | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: obserwatorzy o Mallu "Zachowujesz się jak stara baba"

Mallu regularnie na jej Instagramie dodaje relacje ze swoimi zwierzakami, a także pokazuje, jak można wspierać inne czworonogi. I właśnie w związku z tą działalnością uczestniczce Hotelu Paradise 7 mocno oberwało się w sieci. Jeden z użytkowników w czasie sesji pytań i odpowiedzi napisał do Mallu: "Rozumiem że kochasz zwierzęta, ale bez przesady zachowujesz się jak stara baba z dziećmi których nie ma". Jak widać obserwatorzy Karoliny nie gryźli się w język. Co na to sama zainteresowana? Mallu dodała film, na który przytula się do psa i go całuje. Wyznaje mu miłość, mówi jak bardzo go kocha i deklaruje, że na ten moment niepotrzebne są jej "inne dzieci". Zaczęła nazywać się też mamą czworonoga i mówić, że się on uśmiecha. Jak widać naprawdę mocno uwielbia zwierzaki i chyba nie ma zamiaru przejmować się opinią followersów.