Hotel Paradise 7: Oliwia w sukni ślubnej?! “Przepiękna panna młoda”

i

Autor: TVN; Screenshot Instagram/ oliwia.hotelparadise7 Hotel Paradise 7: Oliwia w sukni ślubnej?! “Przepiękna panna młoda”

Programy randkowe

Hotel Paradise 7: Oliwia w sukni ślubnej?! “Przepiękna panna młoda”

2023-11-11 22:32

Oliwia Petryna z “Hotelu Paradise 7” zszokowała wszystkich publikując w social mediach zdjęcie, na którym widzimy ją w przepięknej… sukni ślubnej. Szybko posypały się pełne komplementów komentarze i, oczywiście, domysły. O co właściwie chodzi? Nie, nie o to, o czym zapewne myślicie.

Hotel Paradise 7 – Oliwia w oszałamiającej sesji zdjęciowej

Tak, dobrze przeczytaliście. Oliwia z “Hotelu Paradsie 7” w olśniewającej sukni ślubnej to nic więcej, jak zwyczajnie sesja zdjęciowa. Trzeba jednak dziewczynie przyznać, że byłaby piękną panną młodą.

- Oliwka wyglądasz jak anioł.... życzę Ci tylko szczęścia w życiu

- Przepiękna panna młoda

… zachwycają się internauci.

A jak już przy takich kwestiach jesteśmy, to co w końcu z Oliwią i Marvinem? Są razem, czy nie? Pojawiła się ostateczna odpowiedź.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – Jacek i Kornelia wciąż są razem?! Te zdjęcia wiele wyjaśniają

Hotel Paradise 7 – Oliwia i Marvin są razem po programie?

Od dawna wiadomym było, że Marvin i Mallu nie są razem. Po odejściu z “Hotelu Paradise 7” oboje walczyli o tę relację, ale jak wyznała dziewczyna w jednym z wywiadów, nie udało się i obecnie nie utrzymują ze sobą kontaktu. Co zaś z Oliwią? Marvin raz na zawsze uciął wszelkie spekulacje, podkreślając, że Oliwia jest mu bliska, ale… bardziej jak siostra.

Zaczęło się od tego, że w zasadzie z Oliwią złapałem dobry, koleżeński kontakt. W zasadzie cała sytuacja poszła śmiesznie do przodu, po tym jak podkręciliśmy delikatnie sytuację, mówiąc, że jesteśmy rodzeństwem. Wiele osób nam mówiło, że wizualnie pasujemy do siebie jak rodzeństwo, że wyglądamy podobnie. (...) Po prostu kontynuowaliśmy to. I po jakimś czasie ludzie zaczęli spekulować, czy my może nie jesteśmy razem, bo dużo czasu spędzamy (...) Ale muszę to obalić. Nie jesteśmy razem z Oliwią. Nie wiąże nas nic więcej niż przyjacielski, koleżeński stosunek – oświadczył Marvin w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek
Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM