Kto by się spodziewał?

Hotel Paradise 7: Jacek i Kornelia wciąż są razem?! Te zdjęcia wiele wyjaśniają

2023-11-03 17:24

A to niespodzianka – internetowe śledztwo pomogło ustalić, że Kori i Jacek z “Hotelu Paradise 7”, czyli para, której nikt nie dawał żadnych szans, kontynuują swoją relację po programie. I nie, nie mamy na myśli przyjacielskich kontaktów, a randkę z prawdziwego zdarzenia. Dowody? Ich InstaStories.

“Hotel Paradise 7” już wkrótce dobiegnie końca, zatem widzowie nie tylko usiłują zgadnąć, kto wróci do domu z wielką wygraną, ale także, które pary przetrwały? A może potworzyły się zupełnie nowe, jakich w programie nie widzieliśmy? W tym drugim przypadku krążą teorie o Marvinie i Oliwii (wiemy bowiem, że chłopak nie związał się ostatecznie z Mallu, a jest kilka przesłanek wskazujących na jego zażyłość z drugą dziewczyną). W pierwszym zaś… wygląda na to, że Kori i Jacek nie szli wyłącznie po finał, ale naprawdę się do siebie zbliżyli.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – Jacek poszedł na całość! Widzowie są oburzeni i obrzydzeni

Hotel Paradise 7 – Jacek i Kori są parą po programie? Internauci przeprowadzili małe śledztwo

Na IstaStories Jacka pojawiła się fotka z randki, na której to widzimy jego dłoń obejmującą dłoń tajemniczej dziewczyny. Tak się przy okazji złożyło, że mniej więcej w tym samym czasie Kornelia wrzuciła fotkę z łudząco podobnego miejsca. Internauci są przekonani, że to ona jest potajemną ukochaną ze zdjęcia Jacka, zwłaszcza, że zgadza się nawet manicure (rzeczone dowody załączamy w galerii podpiętej w górnej części artykułu).

Dla wielu widzów może być to szokiem, bowiem lwia część fanów “Hotelu Paradise” zakładała dotąd, że Kori jest z Jackiem z powodów czysto “biznesowych”, tj. chce dojść dzięki temu do finału, zgarnąć nagrodę i pomachać mu na do widzenia. Zresztą sam Jacek, zapytany ostatnio na Pandorze o to, jak widzi przyszłość z Kornelią po zakończeniu HP7, nie potrafił udzielić jednoznacznej odpowiedzi.

Życie to zweryfikuje. Nie zamykam się w żaden sposób, ale poczekajmy na to, co się będzie działo po hotelu i wtedy będzie można rozmawiać – rzekł wówczas.

Cóż, wygląda na to, że “Hotel Paradise 7” niczym nas już nie zaskoczy (choć Marvin zapewnia, że finał zszokuje wszystkich, ale pożyjemy, zobaczymy).

Hotel Paradise 7 – FINAŁ. Kiedy ostatni odcinek ukaże się w TV i Playerze?

“Hotel Paradise 7” jest krótszy od poprzedników o dobrych kilkanaście odcinków. Finałowy odcinek ma ukazać się w czwartek 9 listopada br.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX: sonda damsko męska