Programy randkowe

Hotel Paradise 7: Patryk odpadł przez Kori. Ona będzie następna?

2023-10-17 20:49

Ekipa “Hotelu Paradise 7” się ostatnio nieco uszczupliła. Z programem pożegnał się Patryk, który był w nim od początku. Widzowie obarczają winą Kori i nie wróżą jej dłuższej przygody w rajskiej willi.

“Hotel Paradise 7” powoli chyli się ku końcowi. Za nami jedno z ostatnich Rajkich Rozdań, w wyniku którego z show wyeliminowany został Patryk. Widzowie nie posmutnieli wybitnie z tego powodu i otwarcie przyznają, że tęsknić nie będą, ale nie spodobało im się przy tym zachowanie Korneli ps. Kori.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – Klaudia El Dursi poleci z programu? Jest nowa kandydatka na prowadzącą

Hotel Paradise 7 – Patryk odpadł przez Kori. Ona będzie następna?

Sęk w tym, że Kornelię i Patryka łączyła dość bliska relacja. Byli kumplami i tworzyli nawet parę. Tymczasem dziewczyna nie miała wobec niego żadnych skrupułów i jego eliminację skwitowała dość oziębłym stwierdzeniem.

Patryk się właśnie tak ślizgał od Rajskiego do Rajskiego. (…) Jak byłam z nim w parze to nie spędzałam z nim za dużo czasu, (…) więc nie poczuję takiej straty.

I choć widzowie niejako podzielają opinię Kori – pojawiło się sporo głosów o tym “ślizganiu się” – to krytykują jej nielojalność wobec kolegi.

- Ładnie Kornelia podsumowała swoją parę i niegdyś dobrego kolegę. Jej się zwyczajnie za te słowa należy liść w twarz.

- Co za żałosna laska na paluszek się z nim umawiała a teraz to

- Tak po koleżeńsku wypadałoby się wypowiedzieć z większą klasą w słowach pożegnania. Gra grą ale fajnie mieć też empatię tak na życie

… czytamy w komentarzach.

Niektórzy zarzucili też Kornelii hipokryzję – mówiąc o “ślizganiu się od Rajskiego do Rajskiego” miała bowiem na myśli fakt, iż Patryk nie zbudował w “Hotelu Paradise 7” żadnej trwałej relacji. Internauci podnoszą, że o niej przecież można powiedzieć to samo.

- Odezwała się ta co się nie ślizga od samego początku, nie zbudowała tam ani jednej prawdziwej relacji. Zanim wystawisz komuś opinię, spójrz w lustro.

Hotel Paradise 7 – finał. Kiedy emisja ostatniego odcinka?

7. edycja “Hotelu Paradise” jest krótsza od pozostałych i to aż o 12 odcinków. Finał zobaczymy zatem w dniu 1 listopada 2023 roku.

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek
VOX: torebkowe skarby