Hotel Paradise 7: tego nikt się nie spodziewał! Roch jest w związku z uczestniczką trzeciej edycji?!

i

Autor: Instagram.com/roch.hotelparadise7 Hotel Paradise 7: tego nikt się nie spodziewał! Roch jest w związku z uczestniczką trzeciej edycji?!

hotel paradise

Hotel Paradise 7: Roch jest w związku z uczestniczką trzeciej edycji?! Tego nikt się nie spodziewał!

2023-11-27 22:38

Nie znalazł miłości w siódmej edycji Hotelu Paradise, a odnalazł ją kilka sezonów wcześniej? Fani programu nie mają wątpliwości - Roch jest z uczestniczką Hotel Paradise 3. Sam Krzyżański tylko podgrzewa zainteresowanie, wrzucając do sieci fotkę, na której trzyma kobietę za nogę. Czy widzowie mają rację?!

Hotel Paradise 7: Roch i jego dziewczyna? Czy Roch z Hotelu Paradise kogoś ma?

W Hotelu Paradise 7 nikt raczej szczególnie za nim nie przepadał. Zresztą sam sobie na to zasłużył. Roch Krzyżański w programie zdaniem widzów zachowywał się bowiem karygodnie. Knuł, okłamywał, nie mówił wszystkiego. Za całokształt tych działań dorobił się miana wroga numer jeden i mnóstwa krytycznych komentarzy na swój temat. Nie polubili go też pozostali uczestnicy. Nie został bowiem zaproszony na wspólne oglądanie finału Hotelu Paradise 7, a część osób go nawet poblokowała na Instagramie. Mimo to - Roch wydaje się nie przejmować. Otrzepał piórka i po tym, jak w show nie znalazł miłości na całe życie (choć niektórzy łączyli go w parę z Krzyśkiem, który się ostatnio oświadczył), to już po programie w jego brzuchu chyba pojawiły się motyle.

BLANKA | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: kim jest dziewczyna Rocha?

Roch do tej pory nie mówił raczej zbyt wiele o swoim życiu uczuciowym. Wiedzieliśmy tylko, że raczej nie ułożyło mu się w relacji z "Okruszkiem". Teraz postanowił rozwiać wątpliwości. Na jego Instagramie pojawiła się fotka, na której trzyma dłoń na kobiecej nodze. Opis nie pozostawia wątpliwości.

A to wszystko dzięki niej

Ostatnie moje miesiące były niezwykle wyjątkowe. Wiele nauki, dziesiątki większych i mniejszych podróży, jak i nadzwyczajnie dużo pozytywnych i zwariowanych emocji 🤍

- napisał Roch w opisie do zdjęcia.

A fani w komentarzach zdają się nie mieć złudzeń. Ich zdaniem Roch tworzy ostatnio relację z Luizą z Hotelu Paradise 3! Mało tego - pojawiają się nawet głosy osób, które widziały ich we dwoje w Warszawie i w Krakowie na wspólnych wyjazdach. Czy z tej mąki będzie chleb? Na razie wszystko wskazuje na to, że tak. Niezależnie od tego, czy Roch faktycznie tworzy parę z Luizą czy z kimś innym, życzymy mu dużo szczęścia i miłości. Bo nawet ktoś, kto ma miano wroga numer jeden widzów siódmej edycji programu, zasługuje na drugą szansę i zauroczenie.