telewizja

Hotel Paradise 7: Roch ostro odpowiedział hejterom. Zamknie im usta?

2023-10-26 14:56

Roch wyrósł na antybohatera Hotelu Paradise 7. Uczestnik został wrogiem numer jeden widzów i niezależnie od tego, czego nie zrobi - i tak jest krytykowany. Ostatnio fani programu mieli do niego kolejne zarzuty i wątpili w prawdziwość słów Rocha na temat jego osiągnieć. Ten postanowił im ostro odpowiedzieć.

Hotel Paradise 7: widzowie nie uwierzyli w słowa Rocha

Ten uczestnik, gdy tylko pojawi się na ekranie, od razu podnosi ciśnienie widzom Hotelu Paradise 7. Roch w czasie swojego pobytu w show zdążył sobie mocno nagrabić w związku z jego zachowaniem. Zdaniem oglądających zamiast spędzić czas w programie w ciekawy i kreatywny sposób, a przede wszystkim znaleźć w nim miłość - on wybiera knucie przeciwko pozostałym uczestnikom i skłócanie ze sobą grupy. Co więcej - pozostali zazwyczaj mu przyklaskują. Także wtedy, gdy w ocenie widzów karygodnie traktował Łucję, która już niebawem może wrócić do programu. W czasie pobytu Rocha w Hotelu Paradise 7 fani programu wyciągnęli mu również to, że jest rodziną jednej z wysoko postawionych osób w TVN. Nieco gorzej poszło jednak widzom w innym śledztwie. Ci nie byli bowiem w stanie uwierzyć w fakt, że chłopak ma osiągnięcia piłkarskie. Ten postanowił zamknąć im usta.

MAJKA JEŻOWSKA | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: ostra odpowiedź Rocha na słowa widzów

Roch przyzwyczaił już widzów do tego, że nie gryzie się w język i potrafi chamsko odnosić się do i na temat innych uczestników. Teraz w mocny sposób zdecydował się odpowiedzieć komentującym, którzy powątpiewali w jego osiągniecia piłkarskie. Chłopak postanowił ostatnio na swoim story na Instagramie, że rozwieje wszystkie wątpliwości i uciszy niedowiarków. W jednej z relacji odniósł się do tego, że sporo osób podważa prawdziwość jego sukcesów w sporcie. W tym celu wrzucił zdjęcie z boiska z pucharem sprzed kilkunastu lat. Podpisał je "Pozdrawiam Was z całą drużyną z Pucharem Wicemistrzów Polski". Jednocześnie dodał, że mecz był transmitowany w jednym z kanałów telewizyjnych i być może komuś uda się odnaleźć nagranie. Kto wie, może gdyby Roch nie poszedł do Hotelu Paradise, to zostałby nawet drugim Lewandowskim...

"Love Island" czy "Hotel Paradise"? Poznaj po uczestniku!

Pytanie 1 z 10
Wiktor Biernacki