telewizja

Hotel Paradise 7: wielki powrót Łucji do programu! Do trzech razy sztuka?

2023-10-26 12:26

Czegoś takiego raczej nikt się nie spodziewał! Łucja już raz wróciła do Hotelu Paradise 7, a teraz okazuje się, że być może zrobi to po raz drugi! W komentarzach fanów w sieci zawrzało. Część osób mocno się ucieszyła. Nie brakuje jednak głosów, które mocno krytykują taki obrót spraw. Jak potoczą się losy uczestników?

Hotel Paradise 7: kolejny powrót Łucji do programu?

W sieci zawrzało! Łucja wróci do Hotelu Paradise 7? Wiele na to wskazuje. Uczestniczka już raz pojawiła się ponownie w programie i po tym powrocie zadziało się naprawdę wiele. Roch mocno nastawił grupę przeciwko niej i pozostali bohaterowie Hotelu Paradise 7 bardzo źle ją traktowali. Mocno obrywało się im za to od fanów programu w sieci. Na tym jednak nie koniec. Widzowie rozjuszyli się do tego stopnia, że o sprawie poinformowali Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Na profilach programu zapowiedzieli natomiast, że więcej nie będą już oglądać tej audycji. Teraz na rajskiej wyspie znów może zrobić się gorąco. W zwiastunie kolejnego odcinka Hotelu Paradise 7 widzimy, jak Wojtek czyta pytanie w grupie "do Łucji". Roch momentalnie odwraca wtedy głowę do tyłu. Czy ulubienica widzów wróci do programu?

MAJKA JEŻOWSKA | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Łucja znowu namiesza w programie?

Ta edycja Hotelu Paradise 7 pokazała nam, by spodziewać się niespodziewanego. W ostatnich odcinkach do programu wrócili Wojtek, Justyna i Alicja. A przypomnijmy - jesteśmy coraz bliżej finału, więc był to mocno nietypowy obrót spraw. Czy w takim razie teraz faktycznie w Hotelu Paradise 7 ponownie pojawi się Łucja? Nie można tego wykluczyć. Choć jeszcze nic nie jest pewne, to fani show mają już jednak swoje zdanie na ten temat. Tym chętnie dzielą się w swoich wypowiedziach na profilu programu.

Łucja wraca !!!!!!!!! Jaaaa widzieliście zapowiedź następnego odcinka na player ??? Ale się cieszę !!!!!!

No to już jest przegięcie z powrotem Łucji. Nie wiem czy uczestnicy mają możliwośc odmówienia ponownego wejścia, ale na miejscu Łucji ja bym tak zrobiła. Moim zdaniem nie wyszła z twarzą przy poprzednim pobycie, trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny...

ale po co ? Żeby znowu ja obgadywali i gnębili? I tak pary nie stworzy bo sroszek zabroni. Jak dla mnie to produkcja wyczerpała limit żenady. Wiedzieli jak jest Łucja traktowana i przywracają ja trzeci raz? Z tego dna i mułu już HP nie wyciągnięcie, no chyba że chcecie głębiej brnąć w to bagno.

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Czy Łucja faktycznie wróci do programu? A może Wojtek tylko żartował? I najważniejsze - czy sporo namiesza w Hotelu Paradise 7? O tym z pewnością dowiemy się w kolejnych odcinkach programu. Hotel Paradise 7 można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.

"Love Island" czy "Hotel Paradise"? Poznaj po uczestniku!

Pytanie 1 z 10
Wiktor Biernacki