telewizja

Hotel Paradise 7: Łucja została kozłem ofiarnym? Widzowie domagają się reakcji produkcji

2023-09-26 14:26

Łucja wróciła do Hotelu Paradise! Jednak uczestnikom chyba nie do końca się to spodobało. Ostro jadą po dziewczynie i szukają tylko okazji do tego, żeby wbić jej szpilkę. Co na to widzowie? Okazuje się, że są zupełnie innego zdania i doszukują się tu prześladowania Łucji. Domagają się nawet reakcji.

Wielki powrót Łucji do Hotelu Paradise 7

Ostatni dni w Hotelu Paradise 7 to mieszanka wybuchowa emocji. Teraz doszły do nich kolejne. Łucja powróciła do programu i skończyła w łóżku z Pawłem. To sprawiło, że nie zabrakło oczywiście ploteczek i ocen ze strony pozostałych uczestników. Jednak ich zachowania wobec Łucji stają się coraz bardziej niemiłe, a według niektórych oglądających wręcz chamskie. Dlatego w komentarzach w mediach społecznościowych rozpętała się prawdziwa burza. Zdaniem fanów Hotelu Paradise Łucja jest bowiem prześladowana przez niektórych uczestników, a produkcja powinna zareagować w tej sytuacji. Widzowie programu przytaczają nawet konkretne sytuacje, kiedy dziewczyna mogła się źle poczuć. Komu obrywa się najbardziej za złe zachowanie względem uczestniczki, która powróciła do show?

Radek Liszewski & Kamil Kossakowski - Za Tobą pójdę jak na bal| Duety Jakich Świat Nie Słyszał VOXFM

Hotel Paradise 7: Łucja jest prześladowana?

Widzowie Hotelu Paradise coraz ostrzej wypowiadają się o zachowaniu innych uczestników względem Łucji. Ich zdaniem dziewczyna jest jedną z najlepszych bohaterek programu, a inni zachowują się wobec niej chamsko i bezczelnie. Obrywa się m.in. Rochowi, który już wcześniej mocno podpadł widzom swoim zachowaniem.

No standardowo... wróciła Łucja więc wszystko wina Łucji... niech ktoś się za to weźmie bo aż przykro się ogląda to gnębienie jednej mądrej, wartościowej dziewczyny przez grupę błaznów...

Roch jest obrzydliwy. Paskudny charakter. Łucja z klasą go zgasiła na gdybalni. Piękna mądra inteligentna dziewczyna. Mam nadzieje ze nigdy nie spotkam na swojej drodze takich cynikow i narcyzow jak roch.

W zapowiedzi kolejnego odcinka Roch dno:) co Ty chłopaku chcesz osiągnąć ciagle nagadując na Łucję. Żałosne zachowanie

- czytamy w komentarzach widzów.

Czy Roch w końcu się doigra? A Łucja pokaże jasno i dosadnie, że nie da sobie w kaszę dmuchać? O tym przekonamy się z pewnością w kolejnych odcinkach Hotelu Paradise 7. Jeszcze we wrześniu można je śledzić od poniedziałku do piątku o 20:00 na antenie TVN7 i w serwisie Player.pl. W październiku widzów czekają natomiast zmiany.

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek