telewizja

Hotel Paradise 7: widzowie są zażenowani zachowaniem uczestników. "Żałosny jesteś chłopie"

2023-09-26 12:45

Na rajskiej wyspie znowu zawrzało. Uczestnicy Hotelu Paradise 7 - Łucja i Paweł spędzili wspólnie czas w łóżku. Nie obyło się bez komentarzy na ten temat ze strony pozostałych mieszkańców wyspy. Co na to widzowie? W sieci ostro zjechali plotkary. Komu dostało się najmocniej? To chyba już nikogo nie zdziwi.

Hotel Paradise 7: Łucja i Paweł razem w łóżku

W Hotelu Paradise znowu świat zapłonął. Łucja i Paweł spędzili ze sobą czas w łóżku. Nie zabrakło oczywiście przytulasów i czułości ze strony mieszkańców raju wobec siebie. Jak zareagowali na to pozostali? Niczym dzieci w przedszkolu. Zaczęli się emocjonować, że Paweł i Łucja spali wtuleni w siebie i ich obgadywać. To wyraźnie nie spodobało się widzom, którzy ostro zjechali ich w komentarzach. Po raz kolejny oberwało się m.in. Rochowi, który już nie po raz pierwszy nie może liczyć na wyrazy sympatii ze strony oglądających. Fani programu już ostatnio niszczyli go bowiem w komentarzach po jednym z odcinków. Komentujący napisali też, co sądzą o samej relacji Łucji i Pawła. Czy będzie z tego coś więcej? Co napisali widzowie programu w mediach społecznościowych?

"Hotel Paradise 7". Sabina długo nie zagrzała miejsca w hotelu

Hotel Paradise 7: fani niszczą uczestników

Widzowie nie zostawili suchej nitki na uczestnikach, którzy komentowali wspólną noc Łucji i Pawła. Ostro zjechali wyspowe plotkary. Co możemy przeczytać?

Paweł nie zmarnuj tego!!! masz super dziewczynę Łucję, piękna, inteligentna, spokojna, trzymamy kciuki - odstaw tego marnego glnojada tori

Ten jego tekst... wtuleni ze sobą spali 🤦‍♀️żałosny jesteś chłopie

I i gdzie ta super relacja Tori i Krzysia. Zakochanie 😂jak stwierdziła Kori. Tu Paweł i Lucja dwoje dojrzałych ludzi przyszło przeżyć coś miłego, a wy polazlyscie tam po zasięgi, małe lambadziarki Tori, Kori i spółka.

- napisali fani programu.

Czy Paweł i Łucja stworzą wspólnie nową, świetną parę? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach Hotelu Paradise.

A te jeszcze we wrześniu można śledzić od poniedziałku do piątku o 20:00 na antenie TVN7 i w serwisie Player.pl. W październiku widzów czekają natomiast zmiany.

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek