telewizja

Hotel Paradise 7: Roch wyeliminował kolejną parę na chwilę przed finałem. Widzowie są wściekli

2023-11-02 21:41

Kolejny odcinek Hotelu Paradise 7 przyniósł widzom sporo emocji. A wszystko na dosłownie kilka dni przed finałem. Z programem musiała się pożegnać kolejna para i to ta, z którą fani show wiązali spore nadzieje. Znów do wszystkiego swoją rękę przyłożył Roch. W komentarzach zawrzało, a widzowie nie kryją rozgoryczenia.

Hotel Paradise 7: kolejna para odpadła z programu

Liczyliście na to, że to już koniec emocji w Hotelu Paradise 7? Albo, że chociaż przestaniecie się tyle denerwować? Nic bardziej mylnego. Kolejny odcinek programu znów rozwścieczył widzów i (co za niespodzianka!) znowu w tym swój udział miał Roch. Niedawno do Hotelu Paradise 7 wrócili Alicja, Wojtek i Justyna. Sporo osób się ucieszyło, a sam Wojtek zdążył narobić przez kilka dni niemałego zamieszania. Za sprawą jego żartu sporo osób myślało, że do show wróci Łucja, która wcześniej była gnębiona przez Rocha. Alicja po swoim powrocie do Hotelu stała się natomiast dla widzów nieco bardziej "strawna", choć nie brakowało i komentarzy, że jest mocno irytująca. Ta dwójka połączyła się w parę, a na ekranie mogliśmy oglądać, jak uczestnicy spędzają wspólnie czas. Okazuje się jednak, że niedługo.

CLEO | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Alicja i Wojtek żegnają się z programem

Fani Hotelu Paradise 7 liczyli na to, że Alicja i Wojtek dotrą do finału i wygrają program. Zdaniem widzów byli bowiem najnormalniejszą parą w tej edycji show. Alicja trochę rozruszała towarzystwo w Hotelu, a Wojtek nie bał się powiedzieć Rochowi w twarz, co o nim myśli, czym przyczynił się do tego, że Roch zaczął się mścić. Najmocniej objawiło się to w ostatnim odcinku Hotelu Paradise 7, w którym głównie za sprawą Rocha, który miał decyzyjny głos w tej sprawie - Alicja i Wojtek odpadli z programu. Fani show w komentarzach nie kryją, że są wściekli.

Ustawiony program. W następnym odcinku odpada para Alicji i Wojtka, jak myślicie kto o tym zadecydował? Uwaga uwaga wygrywający konkurencję (co za zaskoczenie) Roch i mianujący dalej parę Kornelii. Produkcji wstydźcie się, to już jest podle po prostu dla innych uczestników.

Nic już mnie tam nie zaskoczy - zostały te pary które nie chciałam żeby zostały wiec nie ma emocji kto zwycięży .

Szkoda, ze dziś odpadła najlepsza para, która nie knuła. Natomiast Kori jest strasznie zakłamana…. Po trupach do celu 😵‍💫

- piszą fani na profilu programu.

Jak widać obserwatorzy show są mocno rozczarowani. Kto w takim razie wygra program? Tego dowiemy się już 9 listopada. A nowe odcinki Hotelu Paradise 7 można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.

Jak dobrze znasz polskie programy reality show? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto zwyciężył w pierwszej edycji "Hotelu Paradise"?