telewizja

Hotel Paradise 7: Łucja miała namieszać w programie. Widzowie są rozczarowani

2023-10-30 15:10

Na to wejście fani Hotelu Paradise 7 czekali z niecierpliwością. Wielki powrót Łucji, która do tej pory była głównie tłamszona przez pozostałych uczestników, miał sporo namieszać na ostatniej prostej programu. Część podejrzewała nawet, że Łucja wyrzuci Rocha. Tak się jednak nie stało. Oglądający show nie kryją emocji.

Hotel Paradise 7: wielki powrót Łucji

Na tę wiadomość fani Hotelu Paradise 7 czekali z utęsknieniem. Do show miała wrócić Łucja, która do tej pory była głównie niszczona przez pozostałych uczestników, a przede wszystkim przez Rocha, którego oglądający Hotel Paradise 7 zdążyli znienawidzić. Losy Łucji naprawdę przejęły fanów programu i ci postanowili nawet napisać w jej obronie skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Mało tego - padł pomysł, by Łucja zastąpiła w kolejnej edycji Hotelu Paradise Klaudię El Dursi na stołku prowadzącej. Na to jednak na razie się raczej nie zanosi, tak jak i na wielki powrót tej uczestniczki do programu. Choć na to wskazywał najnowszy zwiastun odcinka. Wojtek podczas czytania tekstu na kartce użył bowiem słów "do Łucji". Wiemy już jednak, że dziewczyna nie wróciła do programu. Co się stało?

CLEO | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: widzowie rozczarowani brakiem Łucji

Okazuje się, że mimo tego, co mogliśmy zobaczyć w zwiastunie nowego odcinka Hotelu Paradise 7, Łucja jednak nie wróci do programu. Słowa, które wypowiedział Wojtek były bowiem jedynie... żartem. Jak widać poczucie humoru mocno mu dopisało, choć sam Roch wydawał się mocno przerażony taką ewentualnością. Na imię "Łucja" miał bowiem nietęgą minę, co zresztą zauważyli też komentujący program w sieci. Ci nie kryją rozczarowania takim obrotem spraw, bo w głębi duszy liczyli na to, że wejście Łucji do programu mogłoby pozbawić Rocha szansy na wygraną w finale show.

Szkoda, że jednak Łucja nie wróciła...

Z Łucja to żart był a te towarzystwo to jwdt tak spięte i zestresowane że porazka boją się że kaska przeleciec koło nosa może 😂😂 zle się to oglada

Mina Rocha była bezcenna !!! Wojtek wygrałeś milion w totka tym żartem !! Toz on mało brakowało a by się posr*** 🤣🤣🤣🤣 Wojtek ogólnie szacun za szczerość. Rocha zabolało to bardzo wiec teraz masz przeeeeje*** ale to było piękne. Tez bym nie chciała takiego kolegi

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Co wydarzy się w kolejnych odcinkach Hotelu Paradise 7? I czy Roch jednak (nawet bez pomocy Łucji) opuści rajską wyspę? To można sprawdzać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ