Hotel Paradise 7: Roch znów zszokował widzów. “To było TAK niesmaczne”

i

Autor: TVN Hotel Paradise 7: Roch znów zszokował widzów. “To było TAK niesmaczne”

Programy randkowe

Hotel Paradise 7: Roch znów zszokował widzów. “To było TAK niesmaczne”

2023-11-03 22:38

Gdy już zdążymy pomyśleć, że ani “Hotel Paradise 7” jako całość, ani Roch, nie są nas w stanie niczym zaskoczyć, wtem okazuje się, że to nieprawda. W ostatnim odcinku “ulubieniec widzów” znów się nie popisał… Co tym razem odstawił?

Roch Krzyżański to już ikona “Hotelu Paradise” – wybitnie znienawidzony przez widzów uczestnik, który uchodzi za naczelnego manipulatora i toksyka nie tylko tej edycji, ale w ogóle całego programu (a to już nie lada wyczyn). Swoim zachowaniem rozwścieczał widzów od tygodni i to na wiele różnych sposobów (trzeba przyznać, że wszechstronny z niego chłop), ale ostatnio okazało się, że nie wykorzystał jeszcze całej puli wtop, jakie ma w zanadrzu. Tym razem wykazał się… wybitnym brakiem kultury osobistej.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – Jacek i Kornelia wciąż są razem?! Te zdjęcia wiele wyjaśniają

Hotel Paradise 7 – Roch znów wkurzył widzów. Poszło o zachowanie przy stole

W najnowszym odcinku “Hotelu Paradise 7” miała miejsce, zdaniem widzów, niesmaczna sytuacja. Roch wykazał się sporym nietaktem kładąc nogi na stole, przy którym siedzieli – jedli – inni uczestnicy. Widzowie nie kryją swego oburzenia tym, że z Krzyżańskiego nie dość, że jest kawał intryganta, to jeszcze takiego, który zwyczajnie nie wie, jak się zachować przy ludziach.

- Te nogi Rocha na stole były tak niesmaczne, że byłam w szoku że w ogóle można coś takiego zrobić. Na dużym stole, przy którym ktoś je 3 metry dalej to by było chamskie ale przy takim malutkim, obok cudzego talerza? Serio? Wielki pan, który nie zna podstawowych zasad kultury.

- roch może ośmiornica by cię nauczyła, że nóg na stół się nie kładzie

- Stopy w*ebane na stół w jedzenie, justyna serio to cie kręci?

… czytamy w komentarzach.

Podzielacie opinię widzów, że było to spore przegięcie, czy uważacie ci są już zwyczajnie przewrażliwieni i krytykują Rocha dla samego krytykowania?

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
Radek Liszewski & Kamil Kossakowski - Za Tobą pójdę jak na bal| Duety Jakich Świat Nie Słyszał VOXFM