Hotel Paradise 7: co łączy Rocha i Krzyśka? Dodają coraz bardziej zaskakujące relacje i posty

i

Autor: Instagram.com/roch.hotelparadise7

telewizja

Hotel Paradise 7: Rocha i Krzyśka łączy coś więcej? Dodają coraz bardziej zaskakujące relacje i posty

2023-10-15 14:51

Roch i Krzysiek to uczestnicy Hotel Paradise 7, którzy wzbudzają u widzów sporo emocji. Część z nich zaczęła się nawet zastanawiać, czy panowie przypadkiem nie są razem. Ostatnio uczestnicy zaczęli dodawać do sieci zaskakujące zdjęcia i relacje. Czy faktycznie łączy ich coś więcej niż tylko znajomość?

Hotel Paradise 7: Roch i Krzysiek - co ich łączy?

Widzowie Hotelu Paradise 7 kochają komentować program i losy jego uczestników. W ostatnich tygodniach na ustach wszystkich jest oczywiście Roch, którego oglądający mówiąc delikatnie - nie polubili. Zaczęli szukać informacji na jego temat w sieci, a nawet snuć domysły, czy na pewno interesują go tylko kobiety. Część widzów zaczęła mu nawet sugerować związek z Krzyśkiem - innym uczestnikiem. Nie wiemy, czy to po komentarzach internautów, czy już wcześniej coś było na rzeczy, ale panowie postanowili pokazać fanom Hotelu Paradise 7 swoje życie. I okazuje się, że ich relacja jest dość bliska... Ostatnio mogliśmy obserwować, jak Roch na Instagramie zapowiada, że je ananasa w oczekiwaniu na spotkanie z Krzyśkiem kolejnego dnia. A potem było tylko ciekawiej...

MAJKA JEŻOWSKA | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Roch i Krzysiek są parą?

Instagramy Rocha i Krzyśka ostatnio zapłonęły. A zwolennicy teorii, że panowie są razem mogli zyskać kolejne dowody na swoje twierdzenia. Na relacjach mogliśmy bowiem zobaczyć zdjęcie Rocha i Krzyśka odbijających się w pomniku z sercem. Wcześniej Roch zapytał z kim fani shippują go bardziej - z Wiktorią czy z Krzyśkiem. Ale na tym nie koniec. Roch poinformował swoich obserwujących, że zabrała Krzyśka na... randkę! Jak widać w życiu obu panów dość sporo się dzieje. Jednak czy faktycznie są razem? A może to tylko przyjaźń? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami i wyciągnąć z relacji Rocha i Krzyśka przekaz, który płynie między słowami. A może więcej zdradzą nam kolejne odcinki Hotelu Paradise 7? Te można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.