Hotel Paradise 7: Rochowi puściły emocje. Rozpłakał się na oczach widzów

i

Autor: Player.pl

telewizja

Hotel Paradise 7: Rochowi puściły emocje. Rozpłakał się na oczach widzów

2023-11-07 19:28

Jego hejterzy czekali na ten moment od dawna. Roch rozpłakał się na oczach widzów Hotelu Paradise 7! Jednak powód może wydawać się zaskakujący. Nie poszło bowiem o negatywne komentarze na jego temat w sieci, ani o nieudane knucie. Powód był zupełnie inny i dla wielu może być dość zaskakujący. Co się stało?

Hotel Paradise 7: Roch się rozpłakał

Hejterzy Rocha mają powody do radości. Uczestnik Hotelu Paradise 7 nie wytrzymał emocji i rozpłakał się na oczach całej Polski. Wcześniej przez wiele tygodni mogliśmy oglądać na ekranie, jak knuje wraz z pozostałymi bohaterami, a także prowadzi przemyślaną grę. W wielu sytuacjach zachował zimną krew i nawet nie drgnęła mu powieka. Choćby wtedy, gdy przez kilka odcinków w zły sposób traktował Łucję. W związku z tą sprawą widzowie Hotelu Paradise 7 złożyli nawet skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. W Internecie zaczął się też wielki lincz na Rochu, który jak się okazało jest rodziną jednej z ważnych osób w TVN. Jednak te sytuacje nie doprowadziły go do płaczu (a przynajmniej nie zrobił tego publicznie). Co zatem musiało się stać, żeby pewny siebie Roch rozpłakał się, jak dziecko?

CLEO | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Rochowi puściły emocje po odpadnięciu Krzyśka i Tori

Oglądając nowy odcinek Hotelu Paradise aż trudno było uwierzyć w to, co widzimy na ekranie. Oto Roch, który do tej pory zachowywał zimną krew rozpłakał się na oczach widzów. Jeszcze bardziej zaskakujący jest powód. Otóż wszystko wydarzyło się po tym, jak okazało się, że z programu odpadają Krzysiek i Tori. Z tym pierwszym niektórzy fani programu zarzucali mu nawet swego czasu związek, a obaj panowie chętnie z tego żartowali. Nie wiemy, czy to sam fakt odpadnięcia Krzyśka z programu tak rozczulił Rocha, czy może faktycznie między panami było coś więcej, ale jedno jest pewne - czegoś takiego fani Hotelu Paradise 7 się nie spodziewali. Być może kolejne łzy Rocha zobaczymy podczas finałowego odcinka w czwartek, 9 listopada. W końcu niektórzy komentatorzy wieszczą, że to on zwycięży w randkowym show.