Hotel Paradise 7: Tori oszukała wszystkich? Szokujące wieści trafiły do sieci

i

Autor: TVN Hotel Paradise 7: Tori oszukała wszystkich? Szokujące wieści trafiły do sieci

Dramy

Hotel Paradise 7: Tori oszukała wszystkich? Szokujące wieści trafiły do sieci

2023-11-11 22:35

“Hotel Paradise 7” dobiegł końca, ale kontrowersje z nim związane nie ustają. Po sieci zaczęły krążyć plotki, jakoby jedna z uczestniczek, Tori, od początku wszystkich okłamywała. Na czym niby miał polegać jej “diaboliczny plan”?

Tori, choć starała się jak mogła, nie doszła do finału. Odpadła w trakcie ostatniego tygodnia, a widzowie ani trochę nie żałowali jej losu. Co więcej, przy rozgrywce, od której zależał udział w programie, internauci wyśmiali jej postawę, gdyż zachowywała się, jakby od tego zależało jej życie. Wówczas po sieci zaczęły krążyć opowieści dziwnej treści, jakoby Tori wcale nie była singielką – i nie mamy tu na myśli jej udawanej relacji z Krzyśkiem.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – Oliwia w sukni ślubnej?! “Przepiękna panna młoda”

Hotel Paradise 7 – Tori przez cały czas miała faceta?

Zanim przejdziemy do konkretów (choć tych nie ma za wiele) wyjaśnimy sobie jedną rzecz – te rewelacje nie są w choćby najmniejszym stopniu potwierdzoną informacją, a jedynie pogłoską krążącą po social mediach. Pogłoska ta dotyczy podejścia Tori do Krzyśka – chłodu, który od niej bił i dystansu, na jaki trzymała chłopaka. W komentarzach czytamy bowiem, że Tori poszła do “Hotelu Paradise 7” wyłącznie po wygraną, a tworzenie relacji romantycznych w żadnym stopniu jej nie interesowało, gdyż… miała już swojego partnera (z którym ponoć miała się już rozstać).

- Tori prawie tam zeszła z nerwów 😂 nie po to zostawiła swojego faceta w domu żeby udawać singielke w programie żeby teraz przed finałem odpaść. Swoją drogą i tak już nie są razem, ale plan był wspaniały. Jakby ktoś się też zastanawial dlaczego kłamczucha nie chciała nawet przytulać krzyska

… czytamy w jednym z komentarzy.

Ile jest w tym prawdy? Tego nie wiemy i raczej nigdy się nie dowiemy.

Hotel Paradise 8 – kiedy nowa edycja randkowego show?

8. edycja “Hotelu Paradise” została ogłoszona jeszcze przed startem 7. I choć wszelkie szczegóły owiane są jeszcze tajemnicą, nowe odcinki zobaczymy najprawdopodobniej wiosną 2024 roku.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX: torebkowe skarby
Listen on Spreaker.