Hotel Paradise 7: Wojtek z żalem opuścił program. Odważnie wyznał, co myśli o uczestnikach

i

Autor: TVN7

telewizja

Hotel Paradise 7: Wojtek z żalem opuścił program. Odważnie wyznał, co myśli o uczestnikach

2023-10-10 15:00

Ostatni odcinek Hotelu Paradise 7 przyniósł spore emocje! Z programem ku rozczarowaniu widzów rozstał się Wojtek, który zbyt długo nie nasiedział się w show. A wszystko za sprawą decyzji Kori, która mocno oberwała za to od widzów. Wojtek przyznał szczerze, co uważa o uczestnikach i o tym, że opuszcza program. Padły mocne słowa.

Hotel Paradise 7: Wojtek opuścił program

Takiego obrotu spraw raczej nikt się nie spodziewał. Wojtek, który ledwie wszedł do Hotelu Paradise 7 kilka odcinków temu, nim zdążył się dobrze zadomowić, już musiał opuścić rajską wyspę. A wszystko za sprawą Kori, która pozbyła się go z programu. Choć to chyba nie powinno nikogo dziwić. Widzowie show już od dawna zwracali uwagę na to, że Kori jest bardzo blisko do Rocha, który zasłynął knuciem w Hotelu Paradise 7 i tym, że raczej nie powinno się mu ufać. Na własnej skórze odczuł to niestety Wojtek. Chłopak opuścił program, nie kryjąc przy tym żalu, o czym zresztą powiedział uczestnikom po ogłoszeniu decyzji. Potem z większością z nich się nie pożegnał. Trudno mu się zresztą dziwić w tej sytuacji. Na Instagramie pojawiło się nagranie, w którym Wojtek wypowiedział się o pozostałych bohaterach show. Co o nich uważa?

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Hotel Paradise 7: Wojtek ostro o pozostałych uczestnikach

Oglądając Wojtka w Hotelu Paradise 7 można było odnieść wrażenie, że chłopak zbytnio nie pasował do reszty bohaterów. Wszedł tak naprawdę do paszczy lwa. Roch ze swoją świtą zdążyli przecież zniszczyć Łucję i pozbyć się jej z programu, za co ostro oberwało się im od widzów. To, że nie trafił do najprzyjemniejszej i najbardziej lojalnej grupy, wyczuł też raczej od razu Wojtek. Chłopak na nagraniu po opuszczeniu programu powiedział bowiem, że niestety odpada i była to dla niego przygoda życia, której nie zapomni. Ale "niestety trafił w taki moment, gdzie uczestnicy mają już swoje sojusze i było ciężko zawalczyć". Dodał też, że nie chciał udawać kogoś i udawać, że polubi ekipę, która jest w środku programu. Trudno mu się dziwić. Co dalej czeka uczestników Hotelu Paradise 7 już bez Wojtka? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach, które można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.

Listen on Spreaker.