Programy randkowe

Hotel Paradise 7: zwycięzcy ogłoszeni! W sieci zawrzało

2023-11-09 20:40

“Hotel Paradise 7” wreszcie dobiegł końca. Najbardziej kontrowersyjna i najszerzej krytykowana edycja doczekała się wielkiego finału w czwartek 9 listopada. Finalistami byli Roch i Justyna oraz Kornelia i Jacek. Kto stanął na ścieżce lojalności? Czy ktokolwiek doczekał się happy endu? I przede wszystkim – czy spełnił się najgorszy koszmar widzów i znienawidzony przez nich Roch wrócił do domu z wygraną w kieszeni? Znamy już odpowiedzi na wszystkie pytania!

Hotel Paradise 7 – finał za nami. Kto wygrał?

Ależ to była drama. Cały “Hotel Paradise 7” wywoływał wielkie emocje, szkoda tylko, że te negatywne. Ale nie tylko wszystko co dobre, kiedyś się kończy i tak oto edycja okrzyknięta już najgorszą w dziejach doczłapała się do mety. W szrankach stanęły dwie pary – Roch i Justyna oraz Kornelia i Jacek. Gdy tylko ogłoszono, że to oni są finalistami, wiadomym było, że werdykt już nie jest istotny, bo cokolwiek się nie stanie, widzowie i tak nie będą zadowoleni.

W finale wybór między dżumą, a cholerą – napisał jeden z internautów, a komentarzy w tym duchu było znacznie, znacznie więcej.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – Jacek i Kornelia wciąż są razem?! Te zdjęcia wiele wyjaśniają

Hotel Paradise 7 – zwycięzcy. To oni wygrali tę edycję

Ktoś jednak wygrać musiał i tak oto w ostatnim odcinku “Hotelu Paradise 7” pozostali uczestnicy wybrali parę, która ich zdaniem ma większe szanse na powodzenie. Padło na Kori i Jacka i to właśnie oni stanęli na ścieżce lojalności. Na szczęście nikt nie skusił się na rzucenie kulą, zatem oboje zgarnęli nagrodę 100 tys. zł do podziału.

Hotel Paradise 8 powstanie? Kiedy nowa edycja programu?

Po skandalach z 7. edycji i szerokiej krytyce ze strony odbiorców, można by pomyśleć, że “Hotel Paradise” nie powróci z kolejną edycją. Nic z tych rzeczy, 8. sezon jest już dawno zamówiony i zobaczymy go zapewne wiosną 2024 roku.

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek
Zwycięzcy Hotel Paradise