telewizja

Hotel Paradise 7: Życie Rocha jest zagrożone? To story przeraziło internautów

2023-10-30 9:42

Roch znajduje się w niebezpieczeństwie? Takie wnioski można wyciągnąć po wiadomościach, które dostaje od widzów Hotelu Paradise 7. Chłopak stał się jednym z najbardziej znienawidzonych uczestników tej edycji. Jednak chyba nikt nie spodziewał się, jak daleko posuną się fani programu. Te teksty mrożą krew w żyłach.

Hotel Paradise 7: Roch dostaje pogróżki

Siódma edycja Hotelu Paradise co chwilę dostarcza nam nowych emocji. W ostatnim czasie do show wrócili Justyna, Wojtek i Alicja. Teraz mówi się coraz więcej o tym, że do Hotelu Paradise 7 ponownie wejdzie Łucja. Ta uczestniczka była wielokrotnie traktowana w niezwykle chamski i okrutny sposób przez pozostałych uczestników. Do tego stopnia, że do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizja wpłynęła skarga na produkcję. Jedną z osób, która nakręcała grupę przeciwko Łucji był m.in. Roch. To sprawiło, że widzowie wręcz go znienawidzili. W komentarzach w sieci domagali się wyrzucenia Rocha z programu albo przynajmniej ukarania go w jakiś sposób. Wiele osób oceniało też ostro jego zachowania, aparycję i gestykulację. Okazuje się jednak, że to, co widzieliśmy w komentarzach, to jeszcze nic.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Hotel Paradise 7: widzowie życzą Rochowi śmierci

Widzowie w komentarzach na profilu programu niejednokrotnie krytykowali Rocha i jego zachowania jednak robili to mimo wszystko w sposób dość zachowawczy. Okazuje się jednak, że w prywatnych wiadomościach uczestnik otrzymuje zdecydowanie gorsze przekazy. Oglądający Hotel Paradise 7 życzą mu śmierci, grożą pobiciem, a nawet tym, że zrobią mu coś poważniejszego. Chłopak udostępnił np. wiadomość, w której jedna z użytkowniczek napisała mu: "Obyś tę kosę dostał smieciu". Sam Roch komentując takie wypowiedzi podkreśla, że nie boi się o swoje życie, jednak przeraża go to, jak daleko mogą posunąć się internauci. Trudno mu się zresztą dziwić, gdyż są to już naprawdę daleko idące słowa. A to tylko w związku z jego zachowaniem w programie. Ten możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.

"Love Island" czy "Hotel Paradise"? Poznaj po uczestniku!

Pytanie 1 z 10
Wiktor Biernacki