telewizja

Hotel Paradise 8: Ada zabrała głos w sprawie Bartka. Jej słowa zasmucają

2024-04-13 11:49

Widzowie programu Hotel Paradise 8 są wściekli. Wszystkim wydawało się, że nikt nie przebije Rocha z siódmej edycji, a jednak. Bartkowi się to udało. Zdaniem oglądających show chłopak znęca się psychicznie nad Adą, która nie kryje łez na ekranie. Teraz dziewczyna postanowiła zabrać głos w sieci. Co twierdzi o Bartku?

Hotel Paradise 8: Bartek niszczy Adę?

Chyba nikt nie spodziewał się, że Hotel Paradise 8 będzie tak wyglądał. Przez pierwszych kilka odcinków w programie była istna nuda. Widzowie pisali w komentarzach, że czują się, jakby oglądali dzieci, które pojechały na wycieczkę szkolną. W show nie było ani miłości, ani namiętności, ani dram. Z czasem program się jednak rozkręcił. I to do jakiego stopnia. Ostatnie odcinki Hotel Paradise 8 to istny roller coaster emocji. Jednak niestety tych negatywnych. Zamiast bowiem oglądać na ekranie, jak między uczestnikami rozkwita miłość, widzimy dziewczynę, która jest w rozsypce psychicznej. W ostatnim czasie Bartek (który był już źle oceniany przy relacji z Luizą) związał się bowiem z Adą. I zdaniem widzów traktuje ją w paskudny sposób, pokazując, że jest narcystycznym bucem.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Hotel Paradise 8: Ada o zachowaniu Bartka

Opinie widzów programu Hotel Paradise 8 na temat Bartka zdają się być uzasadnione. Ada jest obecnie w tak złym stanie psychicznym, że w pewnym momencie rozpłakała się nawet na ekranie. W komentarzach popłynęła do niej fala wsparcia. Widzowie zaczęli również domagać się od produkcji natychmiastowego usunięcia Bartka z programu. Tak się jednak póki co nie dzieje. W sieci pojawił się za to komentarz Ady do ostatnich sytuacji w Hotel Paradise 8. Co napisała? Ada stwierdziła, że jej też "delikatnie mówiąc" nie podobało się zachowanie Bartka. Jednak nie chce szerzej wypowiadać się o tym, poza tym, co powiedziała w odcinku. Ada podziękowała widzom za wsparcie i dodała, że z większością z nich się zgadza. Podkreśliła jednak, że obecnie nie żyje programem. Ten jest dla niej już przeszłością. I naszym zdaniem najlepiej gdyby faktycznie tak zostało i by Ada, jak najszybciej zapomniała o tym, co spotkało ją w Hotel Paradise 8. Trzymamy kciuki!