telewizja

Hotel Paradise 8: Agnieszka zgarnie kasę dla siebie? Padła jasna deklaracja

2024-05-16 16:43

Za nami kolejny sezon programu Hotelu Paradise 8. W tym, jak zawsze nie brakowało emocji. A najwięcej wzbudził ich oczywiście finał programu, w którym znaleźli się Jędrzej i Agnieszka. Dziewczyna rzuciła kulą, co mocno oburzyło widzów randkowego reality show. Czy jednak słusznie? Agnieszka postanowiła zabrać głos ws. wygranej.

Hotel Paradise 8: Agnieszka rzuciła kulą

Takiego finału programu Hotel Paradise 8 nie spodziewali się chyba nawet sami widzowie. Po kilku tygodniach rywalizacji, która rozpalała emocje dotarliśmy do finałowego odcinka, w którym znaleźli się Bartek i Ada oraz Jędrzej i Agnieszka. Obie pary wzbudziły kontrowersje u widzów programu Hotel Paradise 8. Przez długi czas oglądający twierdzili bowiem, że Bartek nie pasuje do Ady, a jakby tego było mało w ocenie oglądających miał on ją bowiem źle traktować i grać jej na emocjach. W parze Jędrzej i Agnieszka widzom Hotel Paradise 8 nie pasowała z kolei Agnieszka, która zdaniem komentujących miała wykorzystywać Jędrzeja i być z nim w parze tylko po to, by znaleźć się w finale. To mógłby potwierdzać jego przebieg. Czy jednak na pewno zarzuty wobec dziewczyny są uzasadnione?

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Hotel Paradise 8: Agnieszka podzieli się pieniędzmi?

Po tym, gdy Agnieszka rzuciła kulą w programie Hotel Paradise 8 na profilu randkowego reality show zawrzało. Trudno się zresztą temu dziwić. Widzowie oczekują bowiem od uczestników, by przychodzili oni do programu po miłość, a nie po pieniądze. A rzucenie kulą przez Agnieszkę oznaczało nie tylko rozpad jej relacji z Jędrkiem w Hotel Paradise 8, ale i zgarnięcie całej kasy dla siebie. Czy jednak obawy są uzasadnione? Okazuje się, że niekoniecznie. Agnieszka w rozmowie z Co za tydzień stwierdziła bowiem, że podzieli się z Jędrkiem jej wygraną. Czy to poprawi jej ocenę u widzów? Tego nie wiemy, ale trzeba przyznać, że to ładny gest ze strony uczestniczki Hotel Paradise 8.