telewizja

Hotel Paradise 8: Antek to zawodowy gracz? Wyznał całą prawdę na swój temat

2024-03-18 16:01

Antek z Hotel Paradise 8 wzbudza u widzów niemałe emocje. Razem z Bartkiem tworzą duet, który jest jednym z najmniej lubianych przez oglądających randkowe show. Teraz chłopak postanowił zabrać głos na swój temat. Zdobył się na odważne stwierdzenie. Jaki naprawdę jest Antek z programu Hotel Paradise 8?

Hotel Paradise 8: Antek odważnie o sobie

Gdy w programie Love Island 9 oglądamy prawdziwe dramaty, w Hotel Paradise 8 lekko trąci nudą. W tym sezonie często emocje bardziej przypominają bowiem te, jak na grzybobraniu, niż np. dramy, które mogliśmy oglądać w Hotel Paradise 7. Mimo to widzowie programu nie mogą narzekać na brak nerwów. W tej edycji na jednego z ich wrogów wyrósł bowiem Bartek, którego z wielką chęcią odesłaliby do domu. Wszystko w związku z jego zachowaniem. Nie brakuje bowiem komentarzy, że chłopak jest bardzo mocno narcystyczny, a momentami wręcz chamski i bezczelny. Niepochlebne opinie na swój temat zbiera też Antek z Hotel Paradise 8. On również nie należy raczej do najbardziej lubianych uczestników tej edycji. Teraz chłopak postanowił wypowiedzieć się trochę na swój temat. Czy to wystarczy, by widzowie Hotel Paradise 8 zmienili o nim zdanie?

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Hotel Paradise 8: Antek jest zimny

Jeżeli oglądacie Hotel Paradise 8, to z pewnością mogliście zauważyć, że Antek nie należy raczej do szczególnie miłych i uroczych uczestników. Właśnie to postanowili mu ostatnio wytknąć internauci podczas Q&A na jego profilu. Jedna z osób zapytała Antka: "Dlaczego jesteś takim zimnym chłopakiem?". Uczestnik Hotel Paradise 8 nie zdenerwował się na to pytanie, a rzeczowo odpowiedział. Jak stwierdził - wszystkich ciągnie do ciepełka, a fałszywych ludzi szczególnie. Antek z Hotel Paradise 8 dodał, że dlatego woli trzymać "lodową fasadę". To ona na starcie ma odrzucać ludzi, którzy szukają tylko fałszywych uśmieszków, wzajemnego łechtania ego i komplementów. Jednak okazuje się, że Antek z Hotel Paradise 8 ma i drugą stronę. Wyznał, że woli poznać mniej osób, które poznając go, ominą ten chłód i da im wtedy całe ciepło, jakie ma. Przekonuje Was to? Ciekawe czy ktoś z Hotel Paradise 8 zasłuży na ciepło Antka. Tego dowiemy się w nowych odcinkach programu. A te można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w Playerze i TVN7.