telewizja

Hotel Paradise 8: Bartek grozi swojej byłej dziewczynie?! Szokujące nagranie

2024-05-02 17:26

Jeśli myśleliście, że Bartek w programie Hotel Paradise 8 pokazał wszystko, to byliście w dużym błędzie. Najwyraźniej sama kariera telewizyjna to dla niego za mało. Ostatnio na jego profilu na Instagramie zaczęły się bowiem pojawiać niepokojące treści. Tym razem zamieścił film ze swoją byłą (?) dziewczyną.

Hotel Paradise 8: Bartek w konflikcie z byłą dziewczyną?

Chyba wszyscy myśleli, że Bartek pokazał cały arsenał swoich możliwości w programie Hotel Paradise 8. Okazuje się jednak, że nie. Przez ostatnich kilka tygodni w programie TVN7 mogliśmy oglądać Bartka w różnych sytuacjach. Najpierw był w parzę z Luizą, która zdaniem widzów była przez niego źle traktowana. Gdy ta odpadła z Hotel Paradise 8 Bartek sparował się z Adą. Ta w ocenie oglądających była ofiarą gry emocjonalnej ze strony chłopaka i musiała znosić jego fochy. Fani programu Hotel Paradise 8 pisali, że Bartek to cham i narcyz. W ostatnim tygodniu Ada podjęła decyzję, że nie chce być z nim już dłużej w parze. Prędko jednak zmieniła zdanie i wróciła do niego. A teraz na jaw wyszły nowe fakty. Okazuje się, że w życiu Bartka z Hotel Paradise 8 jest jeszcze inna dziewczyna.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Hotel Paradise 8: Bartek odgraża się byłej?

Internauci już od kilku tygodni zwracali w sieci uwagę na to, że Bartek z Hotel Paradise 8 po programie prawdopodobnie wrócił do swojej byłej dziewczyny. Ta wstawiała z nim bowiem relacje na jej Instagrama, w tym m.in. tę gdzie trzyma mu nogi na jego udach. Teraz doszło do kolejnej zaskakującej sytuacji. Na Instagramie Bartka z Hotel Paradise 8 pojawiło się bowiem nagranie, na którym sprzecza się z dziewczyną. Film zilustrował podpisem: "Kiedy zrobiłaś dramę w necie moim kosztem żeby się wybić i wbijasz o 4 nad ranem, bo boisz się, że prawda wyjdzie na jaw. Chciałaś atencji i follow to proszę". Co słyszymy na nagraniu?

- Chcę się z Tobą dogadać - mówi dziewczyna.

- Dogadać? Już za późno - odpowiada Bartek.

- Ale ja nie chcę mówić o naszych problemach. Jak ja zacznę opowiadać o Tobie prawdę... - kontynuowała dziewczyna z nagrania.

- Już za późno. Już wrzuciłaś. Już wrzuciłaś - zaczął powtarzać Bartek.

- Jak zacznę mówić prawdę o sytuacjach między nami, to w dwójkę będziemy mieli przej...ane. Po co nam to?! - dopytywała była(?) Bartka.

- Już wrzuciłaś - nadal powtarzał Bartek.

- Ale ja wrzuciłam, jak w (niezrozumiałe) obrażałeś mnie od psychopatki w komentarzach. Obrażałeś mnie, pisałeś, że w ogóle to cię zdradziłam. Powiedział ci dzisiaj Andrzej, jak było - zaczęła mówić dziewczyna.

- Z 6k masz 12k na Insta. Napisałaś, że coś wrzucisz ze mną. Że coś ze mną wrzucisz - powiedział Bartek.

- Bartek, pogadajmy normalnie. Przestań się zachowywać, jak psychol - odpowiedziała dziewczyna z nagrania.

- Słuchaj mam taki film na ciebie, że ci roz...ebie całe życie - zagroził Bartek.

Jak widać w dyskusji było naprawdę gorąco. Czy jednak faktycznie Internet to najlepsze miejsce do rozwiązywania swoich życiowych konfliktów? To pozostawiamy do Waszej oceny.