telewizja

Hotel Paradise 8: Bartek i Ada odpadną na ostatniej prostej?! Są na to mocne dowody!

2024-05-08 12:07

Po wielu tygodniach wielkich emocji na rajskiej wyspie - program Hotel Paradise 8 wielkimi krokami zbliża się do końca. Już we wtorek, 14 maja dowiemy się, kto wygrał randkowe reality show. Czy zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami internautów będą to Bartek i Ada? Okazuje się, że najprawdopodobniej niekoniecznie.

Hotel Paradise 8: finał programu coraz bliżej

Już tylko kilka dni dzieli nas od najważniejszego wydarzenia dla wszystkich fanów programu Hotel Paradise 8. Mowa oczywiście o finale tego randkowego reality show. Przez ostatnich kilka tygodni mogliśmy oglądać przygody uczestników i doświadczać różnych emocji. Hotel Paradise 8 dostarczył nam bowiem prawdziwego roller coastera wrażeń, a to w dużej mierze przez Bartka, który w Hotel Paradise 8 praktycznie cały czas dbał o to, żeby było o nim głośno i żeby widzowie nie szczędzili komentarzy na jego temat w Internecie. Najczęściej były one negatywne, a to w związku z tym, że chłopak w ocenie widzów najpierw źle traktował Luizę, a potem Adę. Komentujący na profilu Hotel Paradise 8 uważają, że Bartek gra na jej uczuciach i mocno nią manipuluje. Mimo to para z tygodnia na tydzień przechodziła do kolejnych odcinków. Czy jednak na chwilę przed finałem wyleci?

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Hotel Paradise 8: Bartek i Ada nie wygrają?

Emocje na rajskiej wyspie w ostatnich dniach sięgają zenitu. Nic zresztą dziwnego, ponieważ każdy z uczestników chce znaleźć się w finale programu Hotel Paradise 8. Czy Bartek i Ada do niego dotrą i co więcej wygrają randkowe reality show? Tego spodziewało się wiele osób. Jednak najnowszy zwiastun programu sprawił, że u niektórych pojawiło się trochę niepewności. Czy Bartek i Ada odpadną z Hotel Paradise 8 na ostatniej prostej?

Myślę że w ostatniej rozgrywce odpadnie Ada i Bartek bo prowadząca mówiąc kto odpada patrzyła na osobę wysoką i sporo niższą 🥹💔

pewnie tak... zwłaszcza ze się kłócili przed ta konkurencja

to samo pomyślałem, jest jeszcze tylko jedna opcja Oskar i Emi

- napisali widzowie programu Hotel Paradise 8.

Która z par odpadnie na chwilę przed wielkim rozstrzygnięciem? Tego dowiecie się z nowych odcinków randkowego reality show. A Hotel Paradise 8 można oglądać, jak zawsze od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.