telewizja

Hotel Paradise 8: Bartek i Ada w końcu wylecą z programu?! To ona za tym stoi!

2024-04-22 19:38

Hotel Paradise 8 czeka gruntowna rewolucja? Nie jest to wykluczone! Już niebawem w programie, który od początku tego sezonu wzbudza duże kontrowersje, może dojść do sporej zmiany. Czy Bartek i Ada pożegnają się z szansą na wygraną? A wszystko przez jedną osobę? Zdaniem widzów jest to dość prawdopodobne.

Hotel Paradise 8: Bartek i Ada odpadną?

O tej edycji programu Hotel Paradise 8 powiedziano już wiele. I chyba nikt nie ma wątpliwości, że może ona przejść do historii. Jednak chyba nie tak, jak chciałaby tego produkcja. Widzowie od początku sezonu narzekają bowiem na to, co dzieje się w odcinkach. Najpierw nie podobało się im to, że w Hotel Paradise 8 uczestnicy zachowują się jakby byli tam za karę. Nie dość, że byli nudni, to jeszcze nie potrafili nawet ze sobą szczególnie rozmawiać. Z czasem jednak akcja się rozkręciła. Jednak chyba nie tak, jak chcieliby tego widzowie. Na pierwszy plan w Hotel Paradise 8 zaczął nam się bowiem wyłaniać Bartek. Bartek, który zdaniem oglądających źle traktował Luizę. Dziewczyna odpadła z programu, próbując się do niego uwolnić. Wtedy Bartek związał się z Adą. Widzowie Hotel Paradise 8 uważają, że chłopak zachowuje się wobec niej okropnie, a sama uczestniczka nie kryła łez na ekranie. Czy ta dwójka wyleci z randkowego reality show?

Cała Ja - Cleo

Hotel Paradise 8: Aga wyeliminuje Bartka i Adę?

Gra w programie Hotel Paradise 8 rozkręca się coraz bardziej. Tu nie ma już mowy o wakacjach, bo uczestnicy coraz mocniej czują na plecach oddech zbliżającego się finału. A to on rozstrzygnie, kto zdobędzie sporą kasę. Czy Aga wyeliminuje z show Bartka i Adę? Takie pytanie pojawiło się ostatnio na profilu Hotel Paradise 8. A w komentarzach zrobiło się gorąco.

Mam taką nadzieję. Bartek przemocowiec nadal. Tylko Dominika miała jaja, żeby zareagować, a Ada nie zrobiła nic, choć to jej partner. :/

Na bank, bo boi się konkurencji. Ona i Natalia powinny odpaść 😏

Wiem że ta para ma wzloty i upadki ale tak naprawdę? To jedyna para hahah reszta to tylko na przetrwanie.

- napisali widzowie na profilu Hotel Paradise 8.

Czy Bartek i Ada przetrwają w programie? A może jedno z nich wyleci? Tego dowiemy się z nowych odcinków Hotel Paradise 8. A te można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w Playerze i TVN7.