telewizja

Hotel Paradise 8: Bartek jednak wyleci z programu?! To marzenie wielu osób

2024-04-26 13:34

Ostatni odcinek programu Hotel Paradise 8 wzbudził w sieci sporo kontrowersji. Wszystko dlatego, że gdy wydawało się już, że Ada uwolni się od Bartka i chłopak odpadnie z programu, nagle zapadła zaskakująca decyzja Klaudii El Dursi. Czy mimo to Bartek wyleci w końcu z Hotel Paradise 8 i wróci do Polski?

Hotel Paradise 8: Bartek wróci do domu?

Jedno produkcji programu Hotel Paradise 8 trzeba przyznać - wie co zrobić, żeby mocno zdenerwować widzów. Po ostatnim odcinku tego show emocje w sieci buzują bowiem do granic możliwości, a oglądający program są wściekli. Dlaczego? Wszystko dlatego, że w Hotel Paradise 8 doszło wreszcie do spektakularnej decyzji, a mimo to - Bartek został w programie. Ada podczas rajskiego rozdania mając bowiem do wyboru Bartka lub Oskara, zdecydowała się położyć rękę na dłoni Oskara. Tym samym to z nim stworzyła nową parę w Hotel Paradise 8. Po tym zaskakującym i zapewne niełatwym wyborze dla Ady widzowie mocno się ucieszyli. Już od wielu tygodni mieli bowiem dość obserwowania, jak Ada płacze przez Bartka i - zdaniem widzów - jest przez niego maltretowana psychicznie. Jednak mimo decyzji dziewczyny, doszło do zaskakującego obrotu spraw.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Hotel Paradise 8: fani programu są wściekli

Decyzja Ady nie była łatwa i wymagała od niej sporego poświęcenia. Mimo to Bartek został w programie Hotel Paradise 8. Klaudia El Dursi usprawiedliwiając się arytmetyką poinformowała bowiem, że skoro bez pary pozostali Dominika i Bartek - decyzja o tym, kto odpadnie zapadnie kolejnego dnia. Najpewniej podejmą ją sami uczestnicy. Jak potoczą się dalej losy Bartka? Komentujący na profilu Hotel Paradise 8 nie mają wątpliwości, kto powinien wylecieć.

Produkcja powinna usunąć Bartka. Jest zaburzony, toksyczny i niebezpieczny dla zdrowia psychicznego dla innych

On powinien być wywalony dużo wcześniej za chamstwo wobec innych uczestników

Krzyczałem z kolegą jak na meczu kiedy zobaczyliśmy jak Ada wybrała Oskara 🥳🥳🥳 aż tu nagle Klaudia musiała wyskoczyć że swoją matematyką 😤😤😤

- czytamy w komentarzach na profilu Hotel Paradise 8.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że czeka nas jeden z najgorętszych odcinków. A ten będzie można zobaczyć w poniedziałek o 20:00 w TVN7. Program dostępny jest też w Playerze.