telewizja

Hotel Paradise 8: Bartek obrywał od widzów. Ostro im odpowiedział. Przegiął?

2024-03-14 14:23

Bartek to jeden z tych bohaterów Hotel Paradise 8, którzy nie przypadli widzom do gustu. W sieci nie brakuje negatywnych opinii na jego temat, a niektórzy z wielką chęcią odesłaliby go do domu. Teraz uczestnik postanowił zabrać głos. Mocno odpowiedział na krytykę internautów na swój temat. Nie przesadził?

Hotel Paradise 8: widzowie nie lubią Bartka

W poprzedniej edycji mieliśmy Rocha, a w tej mamy Bartka? Takie można odnieść wrażenie patrząc na komentarze widzów Hotel Paradise 8 w sieci. Choć obaj trochę różnią się od siebie, to widzowie nie trawią ich równie mocno. Trzeba też oczywiście uczciwie przyznać, że w tej edycji programu fani show nie lubią w zasadzie chyba żadnego chłopaka. Jednak to właśnie Bartkowi obrywa się najmocniej w Hotel Paradise 8. Widzowie mają już dość słuchania jego tekstów, tego, że często bywa zgryźliwy i najchętniej odesłaliby go do domu, jak najszybciej. Regularnie dają temu wyraz w komentarzach, gdzie mocno cisną po Bartku, nie gryząc się przy tym w język. Ten wydawało się, że do tej pory nic sobie z tego szczególnie nie robił. Jednak ostatnio postanowił zabrać głos i odpowiedzieć krytykom.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Hotel Paradise 8: Bartek ostro do widzów

Chyba nikt nie lubi słyszeć niemiłych słów na swój temat. A już tym bardziej, gdy te niemiłe słowa kierują setki osób. A właśnie z tym musi mierzyć się Bartek z programu Hotel Paradise 8. Ten zbiera w sieci niemal same negatywne komentarze, ponieważ widzowie mają go najzwyczajniej w świecie dość. Teraz postanowił im mocno odpowiedzieć. A zrobił to - jak mogłaby powiedzieć część widzów - w swoim zgryźliwym stylu.

Zazdrośnicy i boomerzy piszą o nas, że siłownia jest dla debili, generalnie nic poza miesniami 🤡 Jeśli dbanie o siebie, zdrowy tryb życia, zmiana mentalności i life stylu, chęc bycia lepszym, bycia z kobietą, ktora rowniez ma takie pasje i dba o siebie oraz promowanie tego w TV to w dzisiejszych czasach ZŁO, to dajcie unfollow i zamówcie pizze, jesli tez tak uwazacie, bo nie chce miec takich obserwujących.pozdro

- napisał Bartek na swoim profilu.

I chyba nie zdawał sobie sprawy z tego, jaki będzie taki odbiór. Bo - co było do przewidzenia - po takich słowach jeszcze bardziej oberwało mu się w komentarzach. Ciekawe czym jeszcze nas zaskoczy. To można sprawdzać w Hotel Paradise 8 od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.