telewizja

Hotel Paradise 8: Bartek ostro o Luizie. Te relacje szybko zniknęły z sieci

2024-03-27 10:12

Ta drama chyba nigdy się nie skończy. Nie dość, że niefajne zachowanie Bartka względem Luizy musimy oglądać w programie Hotel Paradise 8, to teraz mocno dzieje się i na Instagramie. Uczestnik postanowił ostro wypowiedzieć się o dziewczynie. Potem relacje nagle jednak zniknęły. Naszła go jakaś refleksja?

Hotel Paradise 8: Bartek uderza w Luizę

W programie Hotel Paradise 8 sporo się dzieje. W ostatnich odcinkach przeżywamy taki roller coaster emocji, że widzowie w komentarzach coraz mocniej się odpalają. W tych mocno obrywa się przede wszystkim Bartkowi, który w Hotel Paradise 8 wychodzi na czarny charakter. Na ekranie możemy bowiem obserwować, jak w negatywny sposób odnosi się do Luizy i źle ją traktuje. Właśnie dlatego oglądający program mają go już po dziurki w nosie. Wiele osób chciałoby, żeby Bartek w końcu opuścił Hotel Paradise 8. On sam na jego social mediach miewa ostatnio mocne wahania nastrojów. Najpierw mocno się bronił przed krytyką, która na niego spada, potem próbował się tłumaczyć tym, że w programie są mocne emocje itp. i dlatego zachowywał się w ten sposób. A teraz? Znowu postanowił atakować.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Hotel Paradise 8: Bartek i Luiza mają poważny konflikt?

Choć od nagrań programu Hotel Paradise 8 minęło już trochę czasu, to w Bartku nadal buzują chyba negatywne emocje. Ten bowiem zamiast przeprosić za swoje zachowanie w programie, teraz postanowił atakować Luizę. W nocy z poniedziałku na wtorek wrzucił na swojego Instagrama kilka relacji, na których wypowiada się na temat Luizy i programu. Co napisał? Stwierdził np., że nie będzie przepraszał kogoś za to, co mówił szczerze i wprost. Co jeszcze?

Pakowałaś się 10 razy dziennie, a ja ciągle wybierałem ciebie, powiedziałem coś co myślę na forum to robiłaś mi jazdy i fochy i robiłaś ze mnie najgorszego. Długo nie chciałem tego robić, bo mega Cię lubię, ale nie mogę dłużej patrzeć na to jak zrobili z Ciebie świętą w programie a ze mnie największego skur...ela i jeszcze to potwierdzasz, a jeszcze nie tak dawno bałaś się, że pokażą w tv co mówiłaś o jednej dziewczynie (na Twoje szczęście nie pokazali, bo Jesteś idealna w hotelu). I nawet kilku uczestników mi to powiedziało. Pomijając wulgaryzmy, zawsze robiłem tak żeby być z Tobą jak najdłużej w parze. A Ty potrafisz się do mnie przy**ać nawet o to, że zaproponowałem komuś wodę.

- napisał Bartek na swoim profilu.

Wierzycie w jego tłumaczenia? A może próbuje się teraz wybielić? Co ciekawe, wszystkie relacje na jego koncie nagle zniknęły i rano nie były już dostępne.