telewizja

Hotel Paradise 8: Bartek ostro zjechany przez widzów. Mocno im odpowiedział

2024-03-08 15:27

Hotel Paradise 8 powoli zaczyna nabierać tempa. Choć zdaniem widzów nadal raczej przypomina ospałą maszynę, niż express. Jednak to, że akcja nie jest szczególnie wartka, nie przeszkadza oglądającym w krytykowaniu uczestników. Ostatnio mocno obrywa się Bartkowi. Ten ostro jest jechany w komentarzach. Postanowił odpowiedzieć.

Hotel Paradise 8: Bartek zbiera baty od widzów

Ruszyła - maszyna - po szynach - ospale, szarpnęła wagony i ciągnie z mozołem, i kręci się, kręci się koło za kołem - tak można by opisać ten sezon programu Hotel Paradise 8. Pierwsze odcinki za nami i te raczej rozczarowały, niż zachwyciły widzów, którzy w komentarzach skarżą się na to, że program jest nudny, a poprzednie sezony były ciekawsze. Głównym źródłem krytyki są uczestnicy Hotel Paradise 8. Widzowie uważają, że przyjechali oni raczej na wycieczkę szkolną albo kolonię, niż do programu, w którym szuka się miłości i walczy o wygraną. Można bowiem odnieść wrażenie, że sami bohaterowie są trochę znudzeni akcją. I to właśnie uczestnicy show mocno obrywają od widzów w komentarzach za swoje różne zachowania. W tym mamy już powoli liderów. Krytykowany jest m.in. Michał. Jednak w Hotel Paradise 8 na pierwszy plan wysuwa się też Bartek.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Hotel Paradise 8: Bartek odpowiada na krytykę

Zazwyczaj osoby, które są popularne w mediach, unikają czytania komentarzy w Internecie na swój temat. Te są często bowiem mocno bolesne, a czasami krzywdzące. O tym z pewnością mogą przekonać się uczestnicy Hotel Paradise 8. Pod postami na profilu programu jest mnóstwo krytycznych uwag, a te czasami są mocno personalne. Uczestnicy zdają się tym jednak nie przejmować, a przynajmniej Bartek, który nie tylko czyta komentarze, ale i odpowiada widzom Hotel Paradise 8. Pod ostatnimi wpisami rozgorzała naprawdę ciekawa dyskusja.

Jprd Tołdi Bartek to takie duże dziecko, chłopczyk się obraża ujjj wie za co, do tego parówa bez szacunku do drugiej osoby, w związku jaki toksyczny musi być.... Haaa tfuuu na takiego pajaca. - napisał jeden z fanów programu.

bombi wyluzuj - odpisał mu Bartek.

Straszny typ. Dziewczyny unikajcie takich pajaców, a Wasze życie będzie piękne i kolorowe - napisał jeden z fanów programu.

to czemu mnie obserwujesz 😂 unikaj - odpowiedział Bartek.

Jak widać na profilu programu Hotel Paradise 8 sporo się dzieje. A czy tak będzie też w nowym odcinku? O tym możecie przekonać się od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.