telewizja

Hotel Paradise 8: Bartek uderza w widzów. Nic do niego nie dotarło

2024-04-08 7:59

Przed nami kolejny tydzień emocji w programie Hotel Paradise 8. Niestety najprawdopodobniej znowu tych negatywnych. Bartek nie daje za wygraną w walce o tytuł najbardziej znienawidzonego uczestnika tego reality show. A ostatnio stwierdził nawet, że uderzy w samych widzów Hotel Paradise 8. Co napisał?

Hotel Paradise 8: Bartek chamsko do widzów

Kiedy program Hotel Paradise pojawił się kilka lat temu w Polsce, chyba nikt nie spodziewał się, że będzie wzbudzał aż takie emocje. A przede wszystkim, że z randkowego reality show zmieni się w jedno wielkie drama show. Z edycji na edycję można bowiem odnieść wrażenie, że w programie coraz mniej chodzi o miłość, a coraz bardziej o dramy. Wystarczy spojrzeć na Rocha z siódmej edycji, a w Hotel Paradise 8 na Bartka, którego widzowie określili jako chodzącego chama i narcyza. Przez swoje zachowania Bartek doczekał się nawet miana wroga numer jeden widzów. Ci regularnie podkreślają bowiem w komentarzach, że Bartek powinien wylecieć z Hotel Paradise 8 i zastanowić się nad swoim zachowaniem. Najpierw zdaniem oglądających źle traktował bowiem Luizę, a potem kolejną uczestniczkę z pary.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Hotel Paradise 8: Bartek nie wyciąga wniosków

Mimo sporej krytyki w komentarzach, Bartek z Hotel Paradise 8 nie daje szczególnie za wygraną. Choć zdarzały się mu relacje na story, z których można było odnieść wrażenie, że coś do niego dociera i, że być może wyciąga nawet jakieś wnioski, to jednak i tak częściej wygrywa chyba jego ego. Bartek ostatnio znów postanowił dać pokaz na swoim story. Podczas sesji Q&A napisał np. "Btw to gra o 100 i ew. miłość a nie wakacje w Mielnie. Siedzicie przed tv na kanapie i udajecie świętych jakby nikt z Was nigdy się nie kłócił ze swoim partnerem, nie był zazdrosny, nie przeklinał itd. XD". Na kolejne relacji Bartek napisał natomiast "Ale Wam się łatwo ocenia nasze zachowania". Myślicie, że takimi komentarzami w kierunku widzów zjedna sobie ich sympatię? Nie wydaje nam się...