telewizja

Hotel Paradise 8: Bartek zaskoczył swoim komentarzem. Jest chory?

2024-04-24 18:10

Ta edycja programu Hotel Paradise 8 na pewno zapisze się na kartach telewizyjnej historii. Jako ta, w której doszło do największej ilości dram i jako sezon, który otrzymał w sieci najwięcej krytycznych komentarzy. Wszystko za sprawą Bartka. Ten postanowił ostatnio zabrać głos w dyskusji. Co napisał?

Hotel Paradise 8: Bartek krytykowany przez widzów

W programie Hotel Paradise 8 nie ma chyba osoby, której widzowie poświęcaliby więcej uwagi niż Bartkowi. Robią to zresztą nie tylko oglądający, ale i produkcja, ponieważ wątek Bartka w show zajmuje sporo czasu antenowego. Niestety nie jest to pozytywny przekaz. Bartek z Hotel Paradise 8 nie bez powodu dorobił się przecież miana głównego wroga widzów. Ci najpierw mieli do niego pretensje w związku z tym, jak traktował Luizę. Ta odpadła z programu, próbując uwolnić się od pary z Bartkiem. Ten związał się wówczas z Adą. I jak widzowie narzekali na zachowanie chłopaka przy relacji z Luizą, to przy Adzie mamy dopiero prawdziwe apogeum. Ada płacze bowiem na ekranie w związku z tym, jak jest traktowana w Hotel Paradise 8, a widzowie w komentarzach są oburzeni brakiem reakcji ze strony produkcji. Teraz Bartek postanowił zabrać głos.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Hotel Paradise 8: Bartek odpowiada widzom

Choć po pierwszych odcinkach programu Hotel Paradise 8 Bartek próbował się nieco wybielać i bronić, a nawet być miłym dla widzów, teraz uznał chyba, że nie ma nic do stracenia. Już od dłuższego czasu w komentarzach bywa chamski i opryskliwy (złośliwi piszą, że jak w programie) i nie gryzie się w język. Tak było i pod ostatnimi komentarzami, które pojawiły się na jego profilu. Jest naprawdę gorąco.

idź się zbadaj czy ty czasem nie masz dwubiegunowości mordo💀 - napisał jeden z widzów.

mam i to w chuu - odpisał Bartek.

Ważne byku żeby coś z tym zrobić bo robisz sobie problemy i innym pozdro trzym się tam wariacie - napisał inny z widzów.

dlatego chce byc sam - odpisał Bartek.

Mam nadzieję, że to tylko na potrzeby SHOW, że w życiu prywatnym lepiej traktujesz kobiety. Ogólnie spoko z ciebie koleś, lubię taką szczerość, troszkę więcej zaufania i będzie gicior. Mam nadzieję, że to wygrasz! - skomentował zdjęcie Bartka jeden z obserwatorów.

tzn jak kobieta od poczatku znajomosci jest dla mnie dobra i traktuje mnie okej, jest szczera i jest lojalna to to samo jej oddaje, jak leci w c...ja to jestem jej najgorszym koszmarem - odpisał Bartek.

Kupujecie jego odpowiedzi? Co jeszcze zrobi Bartek w Hotel Paradise 8? O tym można przekonać się od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.

Listen to "Odc. 11 – Nadziany na szpikulec" on Spreaker.