telewizja

Hotel Paradise 8: Bartek zaskoczył widzów! "Jednak masz jaja"

2024-04-17 12:03

Po wielu tygodniach krytycznych komentarzy widzowie jednak polubią Bartka? To byłby niezły zwrot akcji w programie Hotel Paradise 8, gdyż większość w ostatnim czasie spisywała go na starty. Teraz okazuje się, że Bartek zaskoczył oglądających jednym gestem, który całkowicie może zmienić sposób jego postrzegania.

Hotel Paradise 8: Bartek odrobi starty u widzów?

Od kilku tygodni na ekranach możemy oglądać program Hotel Paradise 8. I już kilka odcinków wystarczyło byśmy przypomnieli sobie, jak to było w siódmym sezonie. Stali fani randkowego reality show na pewno pamiętają z niego Rocha, który w poprzedniej edycji był głównym wrogiem widzów. Wszystko przez to, że źle traktował Łucję, która zdaniem widzów była wręcz na skraju załamania psychicznego. Przyszedł Hotel Paradise 8 i nagle okazało się, że Roch to był mały pikuś. W ocenie komentujących randkowe reality show szybko przebił go Bartek, który najpierw źle odnosił się do Luizy, a potem do Ady, z którą tworzy obecnie parę. Dziewczyna doszła do takiego etapu, że rozpłakała się na ekranie, a widzom pękło serce. Z tego też powodu na Bartka z Hotel Paradise 8 w sieci wylało się wiadro pomyj. Ostatnio jednak zaimponował oglądającym.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Hotel Paradise 8: Bartek zaimponował widzom

Takiego zwrotu akcji w programie Hotel Paradise 8 nie spodziewał się chyba nikt. Wiele osób spisało Bartka na straty. Nie brakowało też głosów o tym, że powinien odpaść z programu albo przynajmniej Ada powinna wyjść z pary z nim. Fani Hotel Paradise 8 uważali bowiem, że Bartek niszczy dziewczynę psychicznie. Najnowszy odcinek programu zmienił jednak zdanie widzów o chłopaku o 180 stopni.

Bartek, w najnowszym odcinku gestem skierowanym do Ady pokażesz, że jednak masz jaja 👏👏👏

przyszła skrzynka a w niej był miś na przeorosiny dla Ady.

Najfajniejsza para !!! To Oni robia cały program. Bardzo I'm kibicuje ❤️🔥

- napisali fani na profilu Hotel Paradise 8.

Czyżby Bartek zaczął odzyskiwać starty u widzów? Tego chyba nikt się nie spodziewał. Może jednak Bartek i Ada stworzą fajną relację? Sprawdzajcie w TVN7 i Playerze od poniedziałku do czwartku o 20:00 w nowych odcinkach Hotel Paradise 8.