telewizja

Hotel Paradise 8: Bartek został skrzywdzony? Widzowie są w szoku

2024-04-04 21:25

Było miło, ale się skończyło. Choć ostatnie odcinki programu Hotel Paradise 8 dawały nadzieję na to, że Bartek się zmienił, to wszystko wskazuje na to, że wróciła jego stara wersja. Najwyraźniej potrzebował chwili na otrząśnięcie się po Luizie. Widzowie w komentarzach nie mają najmniejszych wątpliwości.

Hotel Paradise 8: wielki powrót Bartka

Tęskniliście za starym Bartkiem z Hotel Paradise 8? Nie ma problemu. Wszystko wskazuje na to, że właśnie wrócił. Obawiał się, że Ola wyprzedzi go w walce o tytuł najbardziej znielubianego uczestnika Hotel Paradise 8? Stali widzowie programu wiedzą, że to Bartek od początku tego sezonu robił wszystko, żeby widzowie postrzegali go jako czarny charakter. Zdaniem komentujących program w sieci - był chamski i gburowaty względem Luizy, a do tego zachowywał się strasznie narcystycznie. Jakiś czas temu Luiza odpadła jednak z Hotel Paradise 8 i Bartek trochę przystopował ze swoim zachowaniem. Na pierwszy plan wysunęła się z kolei Ola, która była ostatnio mocno krytykowana przez widzów. Nie wiemy czy to kwestia tego, że Bartek wyczuł konkurencję czy po prostu potrzebował czasu, ale znowu zaczął odwalać.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Hotel Paradise 8: Bartek znowu słabo się zachowuje

Naiwni byli ci, którzy myśleli, że po odpadnięciu Luizy coś dotarło do Bartka i teraz w Hotel Paradise 8 będzie idealnym chłopakiem. Wystarczyło bowiem kilka spokojniejszych odcinków, by w swój uścisk wziął następną dziewczynę. Zdaniem widzów, którzy komentują program w sieci - znów możemy obserwować zachowania Bartka, które znamy z poprzednich tygodni. Niektórzy fani Hotel Paradise 8 pokusili się nawet o diagnozowanie uczestnika.

Następny odcinek tylko utwierdził mnie w tym co już od jakiegoś czasu myślałam o Bartku. Ktoś musiał go skrzywdzić i podkopać jego pewność siebie, ukrywa to pod pozorami wielkiej pewności siebie i byciem bucem. Boi się otworzyć, pokazać uczucia żeby ktoś znowu go nie skrzywdził. Ta chora zazdrość bez powodu też pewnie jest wynikiem poprzednich przeżyć, mimo wszystko mam nadzieję że przy Adzie się ogarnie bo wydaje się być super dziewczyna 🤞🏼

On nie powinien być w hotelu ... On ma jakieś problemy psychiczne. Już druga dziewczyna i te same odklejki.... Żal mi tych dziewczyn. On powinien być kolejny do odpadniecia

Czary Mary wrócił Bartek stary 😅😅

- piszą fani programu Hotel Paradise 8.

Czy w Bartku na chwilę odezwały się demony przeszłości i był to "wypadek przy pracy"? A może jednak jego dawne zachowania wróciły na stałe? O tym przekonamy się z nowych odcinków programu, które można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.