telewizja

Hotel Paradise 8: Bartka i Jędrzeja łączy coś więcej? W sieci pojawiło się zaskakujące nagranie

2024-04-09 6:40

Fani programu Hotel Paradise 8, którzy zajrzeli ostatnio na profil Bartka mogli być w lekkim szoku. Chłopak, który do tej pory tworzył w reality show pary z dziewczynami, tym razem zaskoczył zaskakującym nagraniem. Czy łączy go coś więcej z innym uczestnikiem Hotel Paradise 8? Można by tak pomyśleć.

Hotel Paradise 8: Bartek zaskoczył widzów

Ta edycja programu Hotel Paradise 8 w zestawieniu z poprzednią lekko trąci nudą. Co prawda zdarzają się jakieś dramy, ale i tak w programie nie ma aż tylu emocji, ile mogliśmy oglądać np. w siódmym sezonie. Są jednak rzeczy, które się nie zmieniają. Nienawiść widzów do uczestników. W każdym sezonie Hotel Paradise musi znaleźć się przynajmniej jedna osoba, której widzowie nie będą darzyć sympatią (mówiąc delikatnie). W Hotel Paradise 8 wybór padł na Bartka, któremu komentujący na profilu programu zarzucają narcyzm i chamstwo względem dziewczyn, z którymi tworzy pary. Zresztą, gdy przypomnimy sobie, jak traktował Luizę, to trudno dziwić się fanom programu. I choć z kobietami Bartkowi idzie tak sobie, to z chłopakami dogaduje się całkiem nieźle. Ostatnio w tej kwestii zaskoczył nawet na swoim profilu na Instagramie. 

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Hotel Paradise 8: Bartek i Jędrzej na wspólnej imprezie

Choć widzowie nie darzą Bartka sympatią, to w przeciwieństwie np. do Rocha z siódmej edycji Hotel Paradise, Bartek może liczyć na wsparcie uczestników. Ci co prawda co jakiś czas komentują jego zachowanie, ale jednak większość osób z nim rozmawia i nie poblokowała go w sieci. Mało tego - ostatnio Bartek spędził wspólny czas z jednym z uczestników Hotel Paradise 8 - Jędrzejem. Z tym wybrał się do klubu w poszukiwaniu dziewczyn i dobrej zabawy. Chłopcy całość postanowili zrelacjonować, jak fragment reality show, ponieważ pomiędzy nagraniami z klubu, mogliśmy zobaczyć Bartka, który komentuje całą akcję. To co jednak przykuwa szczególną uwagę, to napis, który pojawia się na ekranie. Przy podpisie Bartka możemy bowiem przeczytać "w parze z Jędrzejem". Czy coś faktycznie jest na rzeczy? Podejrzewamy, że chłopcy jednak tylko żartują, ale gdyby coś się zmieniło w tej kwestii - na pewno przeczytacie o tym na voxfm.pl.