telewizja

Hotel Paradise 8: będzie wielka zamiana w parze?! Agnieszka zamiesza?

2024-04-25 19:52

Czy w programie Hotel Paradise 8 dojdzie do diametralnej zmiany? Wiele na to wskazuje. To reality show przyzwyczaiło już swoich widzów do roller coatsera emocji. Jednak to, co wydarzy się w najbliższym odcinku może nieźle namieszać. A dokładniej, to może zrobić to Agnieszka. Czy losy uczestników Hotel Paradise 8 mocno się zmienią?

Hotel Paradise 8: Agnieszka połączy się z Bartkiem?

W programie Hotel Paradise 8 króluje hasło "spodziewaj się niespodziewanego". Każdy odcinek to nowa czekoladka, którą wyjmujemy z pudełka pełnego nowych historii. Choć trzeba przyznać, że w ostatnim czasie spora część programu skupia się na Bartku. Ten najpierw był w relacji z Luizą. Gdy ta odpadła z programu, chcąc się od niego uwolnić, związał się z Adą. Widzowie Hotel Paradise 8 mocno krytykują tę relację. Ich zdaniem Bartek zachowuje się bowiem, jak prawdziwy toksyk. Osacza dziewczynę, gra na jej emocjach i uczuciach. Ada nie raz płakała już w Hotel Paradise 8, co powodowało mnóstwo krytycznych komentarzy w sieci. Oglądający domagają się, by chłopak jak najszybciej opuścił program. Czy Bartek jednak zostanie w show i w dodatku złamie serce Ady?

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Hotel Paradise 8: widzowie oburzeni zachowaniem Agnieszki

Widzowie raczej nie narzekaliby szczególnie, gdyby Bartek dał w końcu spokój Adzie. Ci już od dawna sugerują uczestniczce Hotel Paradise 8, by zostawiła chłopaka. Czy Agnieszka już niebawem jej to ułatwi? Czujni oglądający zwrócili bowiem uwagę, że dziewczyna coraz mocniej zbliża się do Bartka. Czy ten ulegnie jej czarowi i zostawi Adę? W komentarzach na profilu Hotel Paradise 8 rozgorzała gorąca dyskusja.

Agnieszka cały pobyt czekała na możliwość przytulenia się do Bartka, leci na niego od samego początku i coraz słabiej jej wychodzi ukrywanie tego.

Aga jak zawsze fałszywa i niby chce wyrzucić Bartka a klei się do niego i na dodatek pociesz Adę a potem przytula Bartka i mówi że go kocha no to jest nie normalne

Agnieszka to typowa Kori, latała do każdego dvpe obrabiać, nawalała na każdego nawet na swojego partnera Jacka do innych a później do niego jaka to reszta jest zła a cały czas ciągnęło ją do Rocha 🤣 to samo stara robi, każdemu obrabia, na każdego gada, nawet na Jędrka a cały czas robi podchody aby jakoś z Bartkiem być....

- czytamy w komentarzach na profilu Hotel Paradise 8.

Jak potoczą się dalej losy Ady i Bartka? Gdzie w tym wszystkim Agnieszka? O tym przekonamy się w nowych odcinkach, które można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.