telewizja

Hotel Paradise 8: były finalista ostro o wygranych. Przy okazji zdradził sekret produkcji

2024-05-15 12:51

Program Hotel Paradise 8 nareszcie dotarł do końca. Edycja, która już od pierwszego odcinka wzbudzała niemałe kontrowersje skończyła się z przytupem, co wywołało oburzenie widzów. Zresztą nie tylko ich. Wygranych Hotel Paradise 8 postanowił ostro zjechać finalista poprzedniego sezonu. Padły mocne słowa.

Hotel Paradise 8: Agnieszka rzuciła kulą!

Widzowie programu Hotel Paradise 8 już od pierwszego odcinka tego randkowego reality show dość mocno się burzyli, twierdząc, że ten sezon będzie niezwykle nudny, bo dobrano słabych uczestników. Z czasem bohaterowie zaczęli się rozkręcać, Bartek stał się wrogiem nr 1 widzów, potem Agnieszka, a po drodze jeszcze kilka innych osób. I tak po kilku tygodniach perypetii w Hotel Paradise 8 dobrnęliśmy do finału. W tym, jak zwykle nie zabrakło emocji. O wygraną walczyli bowiem Ada i Bartek oraz Agnieszka i Jędrzej. Finalnie to jednak ta druga para stanęła na ścieżce lojalności w Hotel Paradise 8. Ten moment zawsze wzbudza duże emocje. Waży się bowiem - miłość czy kasa? W tej edycji doszło do niemałego zaskoczenia. Na polu 100 tysięcy złotych Agnieszka rzuciła bowiem kulą! To mocno rozwścieczyło widzów, którzy ostro zjechali dziewczynę w komentarzach. Jednak nie tylko oni zabrali głos.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Hotel Paradise 8: Jacek z siódmej edycji ostro o wynikach

Uczestnicy poprzednich edycji Hotel Paradise nie zabierają zbyt często głosu o obecnych sezonach. Jednak Jacek, który wygrał Hotel Paradise 7 postanowił skomentować wyniki aktualnego sezonu. I zrobił to w naprawdę dobitnych słowach.

Pamiętam tamten moment w mojej sytuacji. Jeśli dałbym komuś słowo, nie wiem czy byłbym w stanie zrobić takie gów...o. To jedno o zwyciężczyni. A niestety, Jędrzej jest dobrym człowiekiem, ale wyszedł po prostu na frajera. Trzeba się jednak uczyć w życiu na błędach. "Zabiorę ci nagrodę przytulasek i nowe ubranka dla Ciebie.". Nagrody zapewne jeszcze nie dostali, za tydzień nie będą się odzywać, a z pieniędzmi nie będzie łatwo się rozstać koleżance na rzecz Jędrka.

- napisał dobitnie uczestnik Hotel Paradise 7.

Czyżby czynił tu jakieś aluzje do swojej sytuacji po programie? A może po prostu szczerze współczuje Jędrkowi? Jedno jest pewne - najbliższe tygodnie już po Hotel Paradise 8 mogą być jeszcze gorętsze, niż w czasie emisji.