telewizja

Hotel Paradise 8: czeka nas gejowski pocałunek Michała?! Te słowa zaskakują

2024-03-22 10:10

Program Hotel Paradise 8 przez ostatnich kilka sezonów zdążył nas już przyzwyczaić do tego, że można się w nim spodziewać wszystkiego. Produkcja lubi nas zaskakiwać. Czy wkrótce w randkowym reality show zobaczymy dwóch całujących się mężczyzn? Biorąc pod uwagę wypowiedzi Michała - nie jest to wcale takie wykluczone.

Hotel Paradise 8: Michał pocałuje się z facetem?

Czy w Hotel Paradise 8 w końcu wydarzy się coś, co mocno zaskoczy widzów? Nie jest to wykluczone. Do tej pory o rozpalanie emocji mocno dbała produkcja Love Island 9. W tym randkowym reality show nie tylko mogliśmy oglądać co chwilę na ekranie uczestników, którzy się całują, ale i doszło nawet do całuśnego trójkąta z dwójką panów i jedną uczestniczką. To mocno zaskoczyło widzów programu, którzy sporo pisali na ten temat w komentarzach. Martwili się też o to, że przy ciągłych buziakach jednych osób z drugimi, uczestnicy nabawią się jakichś chorób. Czy wkrótce podobna sytuacja czeka nas w Hotel Paradise 8? Patrząc na jedną z ostatnich wypowiedzi Michała nie jest to wcale takie wykluczone. Chłopak w opowiedzi na pytanie w Q&A rozpalił u widzów zainteresowanie.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Hotel Paradise 8: Michał wprost o całowaniu się z chłopakami

Michał w Hotel Paradise 8 sporo szumu narobił już od początku programu. Gdy w wizytówce powiedział o tym, że uważa, że siłownia jest lepsza od seksu - w komentarzach zawrzało. Później, gdy widzowie dowiedzieli się z iloma partnerkami spał chłopak i, jak często nawiązuje do zbliżeń intymnych w swoich wypowiedziach, oglądający doszli do wniosku, że ktoś tu chyba ściemnia. Teraz Michał postanowił zdobyć się na kolejne zaskakujące wyznanie. Ostatnio na jego Instagramie jeden z obserwatorów zapytał go, czy pocałowałby w Hotel Paradise 8 chłopaka, gdyby była to jakaś zabawa albo gra. Co odpowiedział? To może niektórych zaskoczyć. Michał stwierdził bowiem: Poczekajcie zobaczycie, nie zawiodę, mam dystans do siebie. Czy to oznacza, że wkrótce zobaczymy go, jak całuje się, z którymś z uczestników? O tym dowiecie się z nowych odcinków Hotel Paradise 8, które można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.