telewizja

Hotel Paradise 8: czeka nas powtórka z siódmego sezonu? Znowu zaczęło się gnębienie jednej osoby

2024-03-29 14:31

W programie Hotel Paradise 8 nie dzieje się najlepiej. Widzowie są wyraźnie zaniepokojeni scenami, które w ostatnich odcinkach możemy oglądać na ekranie. Czy czeka nas powtórka z siódmego sezonu, w którym Łucja była gnębiona przez pozostałych uczestników? Oglądający randkowe reality show nie mają wątpliwości.

Hotel Paradise 8: widzowie zaniepokojeni o Adę

Program Hotel Paradise nie od dziś wzbudza u widzów ogromne emocje. Te wręcz buzowały przy siódmej odsłonie randkowego reality show. Wszystko dlatego, że przez kilka tygodni mogliśmy na ekranie oglądać, jak grupa - zdaniem widzów - znęcała się wręcz nad Łucją. Jednym z prowodyrów tłamszenia dziewczyny miał być Roch, który wyrósł wręcz na wroga nr 1 oglądających. Ci z powodu tej sytuacji zgłosili nawet program do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. W przypadku Hotel Paradise 8 nic nie zwiastowało, że czeka nas powtórka z rozrywki. Przez pierwszych kilka odcinków uczestnicy byli nudni i zachowywali się, jakby pojechali na kolonię. Potem Bartek zaczął źle odnosić się do Luizy, a finalnie dziewczyna odpadła z programu. I mimo to, złe zachowania w Hotel Paradise 8 się nie skończyły.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Hotel Paradise 8: Ada gnębiona przez uczestników?

Fani programu Hotel Paradise 8 zawsze wykazują się ogromną empatią dla osób, którym - ich zdaniem - dzieje się krzywda. Tak było w przypadku Łucji w siódmym sezonie Hotel Paradise, a w obecnej edycji - Luizy. Widzowie stanęli murem za dziewczynami i mocno krytykowali zachowania w Internecie. Wydawać by się mogło, że po odpadnięciu Luizy sytuacja się unormuje. Okazuje się, że nic bardziej mylnego. Teraz widzowie Hotel Paradise 8 doszli do wniosku, że źle traktowana jest Ada.

Ada chyba jako jedyna osoba przez wszystkie edycję odezwała się do dziewczyn dlaczego kombinują, strasznie przykro się to ogląda, żeby nie skończyło się jak z Łucja z poprzedniej edycji 😔

Ale ta olka jest toksyczna . Nie wiem co one mają do tej Ady . Kombinują jak nie normalne i mieszają nie potrzebnie

Ola to typowa wstrętna dziewucha, która musi dowartościować się gnębieniem Ady a reszta jej wtóruje🙄 mam nadzieje, że szybko odpadnie bo nie da się jej słuchać i na nią patrzeć. Takich to tylko unikać💩

- piszą fani programu Hotel Paradise 8 w komentarzach.

Czy mają rację? I czy ktoś jakoś zareaguje na takie zachowania? O tym przekonacie się oglądając nowe odcinki w TVN7 i Playerze od poniedziałku do czwartku o 20:00.