telewizja

Hotel Paradise 8: Daniel w programie wychodzi na „pipkę”. Teraz się tłumaczy

2024-03-20 13:35

Daniel w programie Hotel Paradise 8 był chyba największym zaskoczeniem, jeśli chodzi o dobór uczestników. Mocno odstawał od grona, w którym do tej pory byli mocno napakowani kolesie. Finalnie jednak jakoś odnalazł się w show. Ale czy na pewno? Padły słowa o tym, że wychodzi na "pipkę". Wszystko wytłumaczył.

Hotel Paradise 8: Daniel nie odnajduje się w programie?

Ta edycja programu Hotel Paradise 8 przez wielu widzów jest oceniana niezwykle negatywnie. I to zresztą już od pierwszego odcinka. Fani randkowego reality show narzekali na uczestników, którzy nie dostarczali dram i emocji, a zachowywali się raczej, jak po przyjechaniu na kolonię albo wycieczkę szkolną. Teraz akcja powoli ruszyła do przodu. Bartek i Antek wyrośli na głównych wrogów tej edycji (ten drugi ostatnio wyleciał z Hotel Paradise 8), a w show nawet coś się zaczęło dziać. W tym wszystkim lekko zagubiony wydaje się Daniel, który jest negatywnie oceniany przez widzów. Ich zdaniem na tle pozostałych mieszkańców hotelu wypada na nudziarza. Ostatnio Daniel na swoim profilu postanowił zorganizować Q&A, podczas którego padły mocne słowa na jego temat. "Wydajesz się zagubiony" - napisała jedna z osób. Daniel postanowił odpowiedzieć.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Hotel Paradise 8: Daniel odniósł się od bycia "pipką"

Odpowiedź Daniela na zarzuty widzów Hotel Paradise 8 może niektórych lekko zdziwić. Chłopak wprost przyznał, że faktycznie jest zagubiony. Jak napisał - przez ostatnie 2 dni nie czuł się sobą. Wiedział, ze program to gra i każdy walczy, żeby zostać jak najdłużej. Daniel wprost napisał, że po różnych sytuacjach w Hotel Paradise 8 czuł, że wychodzi na "pipkę", której brakuje zdecydowania. Z czym zresztą się zgadza. To jednak nie koniec szczerych wyznań chłopaka. Ten ujawnił bowiem, że najzwyczajniej miał powoli dość tego programu, tworzenia dram dla kontentu czy udawania kogoś, kim nie jest. "Z dnia na dzień czułem, że trochę nie pasuję do takiego środowiska" - napisał Daniel. I dodał, że brakowało mu głównie aktywności fizycznej, czyli biegania, rowerku, pływania czy spaceru, na którym mógłby wyładować swoje emocje. A przez to wszystko widzowie mogli widzieć innego Daniela. Trzeba przyznać, że chłopak zdobył się na poważne wyznanie. Czy mimo swojego stanu utrzyma się w programie? A może odpadnie w najbliższych odcinkach Hotel Paradise 8? To sprawdzajcie od poniedziałku do piątku o 20:00 w TVN7 i Playerze.