telewizja

Hotel Paradise 8: Dominika na serio to zrobiła. Widzowie jej tego nie wybaczą

2024-03-20 14:56

Ostatnie wydarzenia na rajskiej wyspie sprawiły, że akcja w programie Hotel Paradise 8 mocno nabrała tempa. A zarazem i rozbudzili się widzowie, którzy mocno odpalili się w komentarzach. Poszło o decyzję Dominiki, która swoim wyborem srogo straciła w oczach widzów. Czy uczestniczka popełniła największy możliwy błąd?

Hotel Paradise 8: Dominika popełniła błąd?

Program Hotel Paradise 8 nieco odstaje pod względem akcji od siódmej edycji, w której działo się tyle, że widzowie pisali skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Teraz jest znacznie spokojniej, a przy pierwszych odcinkach fani programu zastanawiali się, czy uczestnicy nie przyjechali przypadkiem na darmowe wakacje. Powoli wyłaniają się jednak negatywne charaktery tej edycji. Do tych z pewnością można zaliczyć Bartka, który niezwykle mocno jest krytykowany przez widzów. Ci uważają bowiem, że źle traktuje Luizę, a także zarzucają mu, że jest chamski i narcystyczny. Na fotel wrogów widzów programu Hotel Paradise 8 niebawem może jednak dołączyć kolejna osoba. To Dominika, która w ostatnim odcinku odwaliła numer, którego chyba nikt się nie spodziewał.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Hotel Paradise 8: Dominika odesłała Antka do domu

Chyba żaden z widzów nie spodziewał się, że Dominika podejmie taką decyzję. Dziewczyna w ostatnim odcinku Hotel Paradise 8 mając do wyboru Antka i Daniela, wybrała Daniela. Co mocno zaskoczyło wszystkich. Przez jej decyzję Antek musiał bowiem wrócić do domu. Mimo, że wielokrotnie Dominika twierdziła, że świetnie się z nim dogaduje i zapowiadało się, że z tej relacji może być coś więcej. Za ten wybór mocno oberwało się jej od fanów Hotel Paradise 8. Ci nie gryźli się w język w komentarzach.

Mam nadzieje ze szybko ona wyleci, nie rozumiem zainteresowania chłopaków jej osoba XD nic nie wnosi tylko lata od chłopaka do chłopaka

I macie swoja Dominike, zostala z gosciem, ktory jej sie nawet nie podoba 😄

Dominika nie wie czego chce. Niestety poszła za grupą bała się ich. Mogła mieć tu relacje romantyczną

- czytamy na profilu Hotel Paradise 8.

Jak dalej potoczą się losy Dominiki w programie? O tym możecie przekonać się od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.