telewizja

Hotel Paradise 8: Dominika zaimponowała widzom! Wystarczyło jedno zdanie

2024-04-25 18:24

Czegoś takiego w programie Hotel Paradise 8 chyba nikt się nie spodziewał. A już na pewno ze strony Dominiki. Ta najwyraźniej uznała jednak, że nie będzie się nikogo obawiać i będzie walić prawdę między oczy. Uczestniczka Hotel Paradise 8 mocno dzięki temu zaimponowała widzom programu. Co powiedziała?

Hotel Paradise 8: Dominika nową faworytką widzów?

Dramy, dramy i... fochy. Tak można określić tę edycję programu Hotel Paradise 8. W formacie nie brakuje negatywnych zachowań, a te mocno nie podobają się widzom show, którzy krytykują wszystko na profilu Hotel Paradise 8. Przede wszystkim denerwuje ich Bartek, który gra pierwsze skrzypce w show. Najpierw był w parze z Luizą, jednak to nie potrwało zbyt długo. Chłopak szybko pokazał swoje prawdziwe oblicze i zdaniem widzów źle traktował dziewczynę. Ta mając go dość próbowała wyrwać się z pary i związać z kimś innym, jednak przypłaciła to wylotem z programu. Wtedy Bartek związał się w Hotel Paradise 8 z Adą. Jednak i ta relacja nie należy do najspokojniejszych. Chłopak mocno gra jej na emocjach, co mocno nie podoba się widzom programu. Jednak w końcu się doigrał.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Hotel Paradise 8: Dominika pocisnęła Bartkowi

Zachowanie Bartka jest mocno krytykowane przez widzów niemal od początku Hotel Paradise 8. W komentarzach nie brakuje wypowiedzi o tym, że chłopak powinien, jak najszybciej wylecieć z programu. Mimo to nadal się to nie wydarzyło. Widzowie Hotel Paradise 8 są wściekli. Ostatnio jednak ich złość została nieco uśmierzona przez Dominikę. Ta, gdy usłyszała w programie pytanie o to, czy chciałaby wyeliminować Bartka, bez wahania stwierdziła, że tak. To mocno zaimponowało fanom Hotel Paradise 8.

Jedna odważna, super, za to życzę jej finału. Jestem w szoku jak reszta boi się odezwać do „pana i władcy „

Domi jeńców nie bierze 😂 mega duży plus za to że nie owija w bawełnę i mówi to co myśli 👏

Powiedziała prawdę i brawo za odwagę! 👏🏻

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Czy Dominice uda się dopiąć swego? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach Hotel Paradise 8. A te można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.

Listen to "Odc. 10 – Duszona Pieczarka" on Spreaker.